Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőtől lehetnek ezek a...

Méhpempőtől lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el szedni, akkor semmi nem volt.


Ma miután bevettem, kb.40 perccel utána elkezdett viszketni a szájüregem, fájt a nyelőcsövem, köhögtem, és összeszűkült a hörgöm.

Asztmás vagyok. Ha nem lett volna kéznél az asztma spray-m nem tudom mi történt volna.

Napi 1 grammot szedek reggel.


Hagyjam abba, vegyek be kevesebbet? Vagy vmi trükk?


Gyermekáldás miatt kezdtem el szedni.



2023. febr. 26. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Allergiás reakció.

A gyermekáldáshoz meg d.ugni kéne inkább.

2023. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
De alpári a stílusod 1-es 😒
2023. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ezt nem tudtam köszi, hogy tájékoztatsz. 1,5 éve úgy teszünk pedig ahogy ajánlottad.
2023. febr. 26. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha másfél éve nem jön a baba rendszeres szexuális élet mellett, akkor meg nem méhpempőzni meg csodalófaxocskázni kell, hanem meddőségi kivizsgálásra menni mindkettőtöknek.
2023. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem inkább ne folytasd. :) de ha esetleg még nem próbáltad, peteéréstől inni kellene napi 2 x 2,5dcl palástfű teát. :) nekem a 2.ik hónap használat után segített. 14 hetes vagyok :) Tényleg tiszta szívből merem ajánlani :) én még a pozitiv teszt után is ittam 1 hónapig, de már csak napi 1x :)

Kívánom, hogy mielőbb teljesüljön a vágyad ❤️

2023. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, voltunk mind a ketten, semmi rendelleneset nem találtak. Minden vizsgálat meg volt.
2023. febr. 26. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valami csak nincs rendben. Inszeminációt nem ajánlottak?
2023. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, az szóba sem került eddig
2023. febr. 26. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A legfontosabb óvintézkedés és ellenjavallat a méhtermékekre való allergia. Akik hajlamosak erre, az első 2-3 napban 0,1 grammal kezdjék a kúrát, és feltétlenül hagyják abba, ha szájüregi viszketést, emésztési zavarokat, légzési nehézségeket, orrfolyást vagy kiütéseket észlelnek."

Google-be beírtam hogy méhpempő allergia és ezt dobdta ki. Szerintem semmiképp ne szedd tovább, annyit biztos nem segít mint amennyit árthat neked.

Szerintem is más vizsgálatok kellenének. Ha meg tényleg minden rendben akkor csak nem volt szerencsétek de akkor azért sem kell semmi gyógyszer/étrendkiegészítő.

2023. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Minden vizsgálat? Biztos ez??? Egy év után kezdenek el veled foglalkozni. Tehát történt labor (3-5.nap és 21-23.nap ciklushoz kötött hormonvizsgálatok), cukor és inzulin terhelés + homa index, petevezeték átjárhatósági vizsgálat, véralvadási faktorok vérvétel útján (leiden, mthfr), spermium ellenes antitest szintén vérből stb? Ja és a párodnak minőségi és mennyiségi sperma vizsgálat? Ezekkel mind megvagytok 6 hónap leforgása alatt?
2023. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!