Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor szokott lenni...

Predictor szokott lenni szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Igen


( bár nekem sosem volt)

2023. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez a tesztem szellemcsíkos szted?

2023. febr. 28. 17:43
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pozitív. Mikor nem voltam terhes, nekem a predi olyan volt, mint a hómező.

De nem kell sok nappal mezesz előtt tesztelni, és akkor nincs kérdés…két nap múlva ismételd meg.

2023. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szellemcsík. Ez egy halvány pozi teszt. Rendesen látszik a színe.

A predi azért szokott "szellemcsíkos"lenni, mert baromi érzékeny és kb a víztől is előtűnik a tesztcsík helye. Ilyenkor forgatva látszik, szétszedve is, de határozottan szürkés, és nehezen fotózható.

Ettől még nem rossz teszt, viszont a pozi az mindig egyértelműen színes nála, mint ahogy nálad is.


A legjobbakat kívánom. Két nap múlva csinálj egy újat, azon már sokkal erősebb lesz :)

Az én maimon sajnos a szokásos mintha volt, se színe se határozottsága... sztem sokszor csak azért látjuk, mert tudjuj hol kell nézni xD

2023. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.

Annyit hozzáfűznék, hogy ami az előnye az a hátránya is. Korán mutatja az elindult terhességet, ami lehet meg sem marad és időbeb érkezik a mensi. Tehát örülni csak akkor szabad, ha a mensi sem jelentkezik és erősödik a teszt.

2023. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez + a predinél, de hogy így marad e, azt kitudja. Szorítok

Ha van még predid holnap is csinalhatsz egyet, szépen szokott erősödni napról napra.

2023. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1. VAgyok.. ez simàn pozi..


Az enyèmre itt mindenki szellemcsíkot mondott, pedig terhes voltam/ vagyok.



[link]

2023. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Wow utolsó! Itt hanyadik dpo-n voltál?
2023. márc. 1. 09:31
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez ebben a pillanatban pozitív.


Viszont nekem volt ennél erősebb tesztem is amiből kémiai terhesség lett.


Nem baj a korai tesztelés, csak a helyén kell tudni kezelni. Ez egy pozitív teszt ami egyelőre annyit jelent hogy egy kis embrió elkezdett beágyazódni, de ez nem egyenlő azzal hogy 9 hónap múlva baba születik.

2023. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ilyen xepil volt itthon, de ez negatív.

Akkor csak szellemcsíkos a Predim?


[link]

2023. márc. 1. 10:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!