Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így terhesség?

Lehet így terhesség?

Figyelt kérdés

Január végén megszakítással védekeztünk (több alkalommal voltunk együtt egy éjszaka alatt, de közben vagy tusolt a partnerem, vagy mosdóban volt). Rá két napra rendesen megjött, ekkor kezdtem el a fogamzásgátló tablettát szedni. Ez a vérzés 9 napig tartott. (Ciklus 1. Napján kezdtem el szedni a gyógyszert).

A 21 gyógyszert rendesen szedtem. Egy alkalom volt, hogy kb 3 órával később vettem be,mint szoktam. A ciklus során óvszert használtunk.


A megszakításos éjszaka után kb két héttel és három héttel csináltam terhességi tesztet. Mind a kettő negatív lett.


Most szünetmentes napok vannak. Szerdán vettem be az utolsó szemet. Vasárnap elkezdtem barnázni, és minimális vérzés is volt. Hétfőn veéreztem, de kb két betét elég volt egész nap. Azóta minimális barnás folyosom volt ma. Tehát kb 2 napig volt vérzésem.


Tudom, hogy a gyógyszer csökkenti a vérzés mennyiséget, de ennyire képes? Vagy lehet terhesség?

A két tesztnek mutatnia kellett volna már, nem?



2023. febr. 28. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne mar terhesseg? Azota ketszer megjott es egy negativ teszted is van.


A gyogyszer csokkenti a verzest, igen.

2023. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is alig volt vérzésem, amíg gyógyszert szedtem. Kb. 1 nap volt, amíg tampon kellett, meg kb. 2-3 napig pecsételgettem, aztán ennyi. Fogamzásgátló előtt meg mint a csapból, úgy dőlt belőlem 1 hétig, és szinte ájulásig görcsöltem. Úgyhogy igen, ennyire le tudja csökkenteni a bogyó.
2023. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és gyors választ...megnyugodtam
2023. febr. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!