Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 nappal aktus után negatív...

18 nappal aktus után negatív teszt már biztos?

Figyelt kérdés

Sajnos most az ovum ideje bizonytalan, de az fix, hogy előtte voltunk együtt. Nyilván nem bírnak ki egy hetet a spermiumok, de mégis, ha aktustól kell figyelni, akkor mi az a nap amikor biztosat kell mutasson a teszt. Ma 18 nappal vagyok az aktus után, nem tudom mikor fog megjönni, alapvetően már meg kellett volna 3 napja. Az elmúlt egy évben nem volt ilyen hosszú ciklusom, ma a predictor early inkább negatívba hajlik...fotózhatatlan, de látom a csíkot ami lehet simán a reagens helye... sajnos ennél volt már erősebb predim is amiből baba nem lett.

Lényeg, hogy hány nappal aktus után adhatom fel és hihetek a negatív tesztnek?

Betegség és már egy meglévő kisgyerkőc miatt nem tudtunk most együtt lenni azóta, ezért ez az egyetlen fix pontom jelenleg a ciklusban. (Mielőtt valaki ebbe is belekötne)

Köszönöm, ha valaki tud erre érdemben válaszolni.



2023. márc. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból ovu előtt 4 nappal történő együttlétből fogant babánk, gondolom az 5 már nagyon-nagyon extrém. De ha mégis így lenne, akkor is már a 13 dpo-n vagy, amikor meg már mutatják a tesztek.
2023. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 16 nappal aktus után esti pisiből teljesen egyértelműen pozitív volt a teszt (majdnem olyan, mint a kontrollcsík).

Szóval én elengedném ezt a hómnapot a helyedben.

2023. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom, hogy ez már nagyon nem lesz baba.. az első gyerekünket is elég hamar mutatta. Csak ugye mindig a reményhal... :) Na de majd csak sikerrel járunk ismét. Köszönöm a válaszotokat.
2023. márc. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!