Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 22 nappal...

Együttlét után 22 nappal biztos lehetek a terhességi teszt eredményében?

Figyelt kérdés
A menstruációs ciklusaim szabálytalanok, és van hogy nagyon hosszúak, így erre nem tudok alapozni… utoljára június 22-én voltunk együtt, 23-án pedig megjött a menstruációm is, bár mintha valamivel gyengébb lett volna, mint szokott. Rendesen védekeztünk, viszont bennem mindig ott van a félsz, hogy mi van ha… tehát ha holnap reggel (22. nap az utolsó együttlét óta) csinálok egy tesztet, és negatív lesz, akkor annak már biztos az eredménye, igaz?

2022. júl. 13. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Igen, biztos.
2022. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt a terhesség hisz írod hogy 22-én voltatok együtt majd rá 1 napra megjött a menstruációd.Abba a nyálkahártyába én kétlem hogy bármi be tudna ágyazódni hisz már elkezdte a leválását.Feleslegesen aggódsz de csináld meg a tesztet,úgyis negatív lesz.
2022. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 22 nappal utána biztos. De ha ennyire bizonytalan vagy, akkor csinálj meg még egy tesztet pár nappal utána. Úgy még biztosabb.
2022. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!