Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden facelle lh teszt...

Minden facelle lh teszt pozitív lesz ahogy szárad ? Mutatsz képet?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért olyan nehézn elhinned, hogy a ciklusodban ennyire kitolódott az ovuláció. Ha ennyire nem hiszel ennek a tesztnek, akkor vegyél Clearblue digitális tesztet, ami mosolygó fejjel jelzi, ha pozitív.


Nekem is volt ilyenem. Ez a teszt ugyan nem az általad kért, de a 26.ciklusnapon lett pozitív, és 35 napra meg is jött. Utána a következő hónapban terhes lettem.


[link]


Akarmilyen hihetetlen, van ilyen.

2023. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

De egyszer használtam Clearblue és Gabriel helyett facelle lh tesztet. Itt van. Ez időn belüli nem száradás utáni kép. A tiéd pont ugyanilyenek.


[link]

2023. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszike de az enyém 2 napja pozitív mondjuk a mai később lett pozitív de ahogy ki szárad pozi lesz ezt nem értem akkor hogy kell össze hasonlítani?Pedig itt a gyakorin annyit láttam hogy negativ és pozitív és a negativ az is marad nem mint nekem
2023. márc. 4. 17:37
 4/17 A kérdező kommentje:
Második neked is pár perc múlva mind.pozitiv lett ?mert nekem igen tegnapi az 2 perc alatt pozitív a mai később lett de pozitív lett
2023. márc. 4. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a tesztek is ugyanúgy működnek, ahogy a terhességi. Van egy időkorlát ami után már nem szabad leolvasni, mert úgy már nem érzékelhető. Amúgy az egyes is én vagyok. Nagyon sok fajta lh tesztet kipróbáltam - Gábriel, Expect lh, Facelle, Clearblue stb. Aztán a legegyszerűbb a Clearblue digitális volt, nekem az jött be a legjobban.


Nekem, ha pozitívak lettek, akkor 1 maximum 2 percen belül erős, vagy erősebb csík jött ki, mint a kontroll. Ez jelenti az lh csúcsot, ami után kb 1-3 nap fog megtörténni az ovuláció. Úgy is jártam, hogy vagy 5 napig pozitív volt az lh teszt, akkor viszont nem sikerült a baba. Gyanítom, hogy nem tudott a tüszőrepedés megtörténni. Amikor terhes lettem, az is érdekes. A pozitív lh (Clearblue digitális) teszt előtt 2 nappal voltam együtt a férjemmel (ami a 9.ciklusnap volt) és a 11.napon teszteltem pozitív lht, ami a következő nap már negatív volt. Tehát én azt tapasztaltam ki magamon, hogy a több napig pozitív lh teszt az nem feltétlenül jó. És nem is akkor voltunk együtt, amikor pozitív lett az lh, hanem előtte pár nappal. Néztem is, mint hal a szatyorban amikor pozitív lett a terhességi tesztem.

2023. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen de itt egy csomó kérdésben láttam ezt a fajta tesztet és negativ negativ majd pozitív megint negativ érted mit akarok ?5 tesztet csinál abból négy negativ 1 pozitív mármint q negativja az negativ marad nekem akkor mert lesz erős pozitív egy idő után?
2023. márc. 4. 17:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert az lh hormon mindig jelen van az egész ciklusod alatt, csak a peteéréskor lesz a legmagasabb a szintje. Ebből lehet következtetni, hogy hamarosan valószínűleg lesz ovuláció. Itt egy régebbi Clearblue tesztem, ami nem volt pozitív még.


[link]


Mindig lesz egy halovány csík a teszten, de akkor pozitív csak, ha ugyanolyan erős, mint a kontroll csík, vagy erősebb. És mivel nem vagy gép, ezért az ovuláció még egy pontos ciklusban is tud 1-2 napot előre vagy későbbre is csúszni. Ez normális.


Azt pedig felejtsd el, hogy a tesztet száradás után nézed! Ne nézegesd, mert az úgy már nem értélkelhető. Értsd, száradás után már hamis eredményt ad, nem valid az amit látsz. Érvénytelen. Nem tudom neked másképp leírni. Attól a teszt nem lesz pozitívabb, ha száradás után nézegeted sajnos.

2023. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Itt azt hiszem 6os válaszoló ezt mondom neki látszott hogy melyik a pozitív és a negativ napról napra

2023. márc. 4. 18:38
 9/17 A kérdező kommentje:
És a negativ az negativ maradt száradás után is
2023. márc. 4. 18:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez meg azaz enyém száradás után érted mit szeretnék
2023. márc. 4. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!