Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok akkor mik a...

Ha terhes vagyok akkor mik a korai tünetek? Az is lehet, hogy nem is fogok semmit érezni?

Figyelt kérdés
Minden reggel a szokás szerint el kell mennem pisilni! De utána 10 perc elteltével mint kell. Ez tart dél-ig, és délután meg normális 1 vagy 2 óránként kell! Ez is jelenthet valamit?
2010. okt. 6. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha most vagy a nemvárt mensid körüli időpontjában és gyakori pisilési ingered van, akkor lehetsz terhes, viszont én pl. amielőtt megjön a mensim, nekem gyakran kell akkor pisilni. Ígyhát bármi lehet szerintem...lehet hogy semmit nem fogsz érezni, lehet hogy igen. A korai terhesség tünetei ugyanolyanok mint a mensis tünetek, így csak akkor derül ki, ha megjön vagy épp elmarad a mensi, bár még utána sem biztos...
2010. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor a lányommal terhes voltam akkor nem jött meg...Utána volt 3 terhességem ami sajnos elment ö náluk ugyan úgy meg volt....
2010. okt. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!