Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén? Volt már olyan, aki...

Őszintén? Volt már olyan, aki a beágyazódás előtt is észlelt tüneteket, és valóban terhes volt? Tehát nem csak az elméje játszott vele?

Figyelt kérdés
4 napja voltam a párommal, kb. peteérés környékén! Ma hajnalban arra ébredtem,hogy hányingerem van! Aztán elmúlt, aztán ismét, stb. Hozzáteszem rá nem görcsölünk a babára, tehát azt kizártnak tartom,hogy bebeszélem magamnak. Már el is felejtettem, hogy esetleg terhes is lehetek! Viszont azt is tudom,hogy a beágyazódás min. 7 nap, tehát előtte nem érezhetek semmit. Betegség?
2010. okt. 6. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez betegség jele, vírus, vagy vmi rosszat ettél, mert terhességtől nem lesz hányingered az esetleges fogantatás után 4 nappal. Még beágyazódás után sem egyből jelentkezik a hányinger, hanem inkább az 5-6 hét környékén, az pedig beágyazódás után jó 2 hétre van. Apróbb jeleket lehet érezni még a mensi időpontja előtt, de 4 nappal az eset után semmit nem lehet érezni.
2010. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondoltam, csak kíváncsi voltam, hátha van valaki!
2010. okt. 6. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még lehet, hogy van valaki. :) De hogy nem attól volt most hányingered, az biztos. Szóval simán lehetsz terhes, csak még nem érezhetsz semmi arra utalót.
2010. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgyanígy jártam a múlt hónapban. s én is gyanakodtam babára. de nem az volt. szerintem ne éld bele magad!
2010. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem, egyáltalán nem élem bele magam. Még nem terveztük. Mondjuk úgy becsúszott, bár én nem bánnám....

De nem akarom görcsösen!

2010. okt. 6. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt még senkinek nem mondtam, de én mintha megéreztem volna a beágyazódás kezdetét 5 nappal peteérés után. Nekem peteéréskor is enyhén görcsöl a méhem, és ebben a ciklusomban rá 5 napra is éreztem enyhe méhgörcsöt. Itt a görbém, alul a tüneteknél jelöltem. Ja, és innentől lett trifázisos is a görbém, tehát aznap kezdődhetett a beágyazódás... Szerintem ez azt jelezte, hogy útrekelt a babánk. :) Szóval most terhes vagyok. :)Hányingerem viszont még most sincs.


[link]

2010. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!