Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulát meddig...

Barátcserje kapszulát meddig kell szedni? Szedte valaki? Sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Rendeltem méhpempő kapszulát és barátcserje kapszulát. Valaki azt írja csak ovulációig szabad szedni. Valahol meg azt mondják hogy több hónapig szabad szedni. Ti mit gondoltok? Hogy szedtétek? Mikor elkezdtétek szedni hanyadik hónapba lett baba?

2023. márc. 9. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak barátcserje kapszulát szedtem orvosi javaslatra, mivel magas volt a prolaktin szintem (elvileg stressztől) és ez segített levinni. Nekem 4. hónapban sikerült. Pajzsmirigy alulműködéssel (gyógyszert szedek rá) és enyhe IR-rel (erre csak a diétát tartottam).
2023. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia szedem egy honapja(ma fogy el). Elsö tapasztalatom: ovus nyák ami idaig nemvolt.,idöben érkezö menstruacio. Es kevesebb PMS tünet,magas a prolaktinom 615 . Amit nemtudom hogy lejjeb mente azota… folytatom a szedését.
2023. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!