Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem szedni a barátcserje...

Elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát 3 hete kb peteérés volt akkor együtt is voltunk a barátomal szerintettek baba van a dologba? 3 napja késik. Ja, és mensi után kezdtem el szedni :/ vagy ez lehet a baj? Szedjem tovább vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Többet ér, minthogy itt tippelgetünk.
2018. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a barátcserjét. 1. hónapban 32 napra jött meg, a 2. hónapban 22 napra, a 3. hónapban már nem is jött meg 😊 Előtte rendszeres volt a menstruációm, szóval nekem s barátcserje kicsit bezavart a ciklusba. Nem azt mondom, hogy nálad is ez a helyzet, de egy teszt sok mindenre választ adna.
2018. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen .

És neked lett baba ?

Mensi alatt is lehet szedni?

Teszteltem most negativ lett .:/

2018. máj. 16. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, 3. hónapban összejött. Már nem emlékszem pontosan, de szerintem menstruáció alatt nemszedtem

Sajnálom, hogy most negatív a teszt. Mióta próbálkoztok?

2018. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb 4 honapja probálkozunk de nem görcsölünk rá :) remélem most sikerülni fog ha még a 2 honapban az is jó :) mindegy csak sikerüljön már....:)
2018. máj. 16. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!