Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
tehát majdnem egy hete a barátomnál voltam és hát kielégítettem aztán elment megmosta és vizelt is aztán rá kb 10 percre megujjazott majd a nemiszervének a végével simogatta az enyémet de nem rakta be aztán is én elmentem wcre es megmostam utána megfürödtem sajnos ez az ovulációm előtti napon történt és kb 1.5 hét múlva kéne megjönnie de már eléggé fáj a petefészkem és ma egy kis hányingerem volt de ez lehet csak a stressztől plusz a hasam is puffad ugye nem lehetek terhes?

2023. márc. 9. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem leszel terhes.
2023. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha puffad a hasad neked finganod kell
2023. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
:D :D XD XD XD
2023. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️Vedd elő a biosz könyvet! Nem vagy terhes. (1 hét után meg amúgy se lenne hányingered "terhességtől" se.)
2023. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tünetek nem jönnének ilyen hamar csak mostanhoz képest kb 4-5 hétre. De nem lehetsz terhes nyugi!
2023. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Olvasd el, pontosan hogy történik a teherbeesés... Addig ne menj kuki közelébe inkább az alfeleddel...
2023. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!