Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ezek alapján?...

Lehetek terhes ezek alapján? Többi infó lent.

Figyelt kérdés

Volt már valakinek hasonló?:

4 napot késett, előtte éreztem mensire utaló "görcsöket", ezek nem voltak igazi görcsök. Aztán megjött, de lényegesen kevesebb, mint szokott és a 3.nap után (amúgy 5 napos) már szinte semmi nem volt.

Párom is észrevette,hogy nőtt a mellem és szerintem is.

Már elmúlt a mensim, de néha még mindig érzek valamit lent.

Az is furi volt, hogy mensi előtt lesz pár pattim és puffad a hasam, de most ezek nem voltak.

Szerintetek ezek után teszteljek, vagy várjam a köv. mensit? Bár az még messze van.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2010. okt. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj. És írd majd meg az erdményt. :)
2010. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet, mert tuti nem bírnék egy teljes hónapig minden nap azzal a gondolattal kelni és feküdni, hogy vajon...?? De én egy türelmetlen ember vagyok.
2010. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam így, de nem volt baba.
2010. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben mindenképp tesztelnék, abból nem derül ki, amit leírtál. És, ha terhes vagy, akkor orvoshoz kell menni a vérzés miatt, nehogy gond legyen, nem pedig várni egy hónapot... Szerintem. Majd írd meg, mi lett az eredmény, ha tesztelsz.
2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenképp tesztelek és majd megírom,hogy mi lett az eredmény.
2010. okt. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!