Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben volt az utolsó...

Decemberben volt az utolsó mensim, az ultrahang alapján lehetek 30 hetes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Decemberben mikor?

Ha november 20-30 között estél teherbe és a decemberi vérzésed még nem maradt el, úgy esetleg lehetsz 30 hetes.

De szerintem nálad is az áll fenn, hogy nagyobb a babád az átlagnál. Én 30+4 hetes vagyok, 26 hetes uh-n némely adat már megfelelt volna egy 29 hetes terhességnek, de ezek csak becsült adatok.

Mikor volt pontosan az utolsó mensid, mikor volt az utolsó uh-d és mik az adatok?

2011. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Az első UH leleted (12 hetesig)inkább mérvadó, mint a 30 hetes! Most voltál először UH-n?
2011. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
december 18 után volt meg a mensi.ezek szerint az ultrahang nem mondhat többet.
2011. jún. 13. 18:06
 4/5 sumergo ***** válasza:
De, lehet több, hiszen van aki terhesen menstruál. Több hetes (pl. 4 hét) eltérés azért későbbi Uh-nál sem lehet, csak azért írtam a 12 hetes körülit, mert legpontosabban azzal lehet megállapítani a magzat korát. Az akkori (12 hetes) Uh-hoz viszonyíts. Ne a 30 heteshez, mert annak nem sok értelme van, mint ahogy az utolsó mensi sem felététlen mérvadó!
2011. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Igen pont ezért kérdeztem az uh eredményeidet, mert arra gyanakodtam, ha felmerült benned ez a kérdés, lehet terhesen is menstruáltál.

Én tegnap voltam 31 hetes kereken és az utolsó mensim november 9. Csak a mensi alapján kizárt, hogy te 30-31 hetes lennél.

[link]

A kalkulátor szerint szeptember 24-én szülsz és 26 hetes vagy.

2011. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!