Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden termékeny napon együtt...

Minden termékeny napon együtt érdemes lenni? ( ez 7 nap)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sikertelen hónap után, szeretnénk már nagyon a babát.

Gondolkodunk, hogy érdemes lenne minden termékenynek nevezett napon együtt lenni.

A naptàram szerint most 12.-18.-áig termékeny vagyok a ciklusom alapján.

Elvileg a peteérés 17.-én vàrható.


Félek, ha 2 naponta leszünk együtt most, akkor megint nem sikerül.


Tudom valakinek 1 alkalomtól is sikerül, de nekünk sajnos nem jött eddig össze.



2023. márc. 12. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tesóméknap a nôgyógyász hosszú próbálkozások után azt javasolta, hogy havi 1x legyenek együtt a peteéréskor. Ott a férjnek sem volt igazán jó a spermaképe. Mi is talán heti 1x voltunk együtt abban a hónapban, mikor összejött.


Ilyenkor jó lehet tudni, hogy a férfinek mennyire jók az eredményei, mert lehet, hogy arra is kell optimalizálni.

2023. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

:)

Akkor majd meglátjuk, ahogy kívánjuk egymást.

Törekszünk azért 2 naponta.. :)

2023. márc. 12. 16:48
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért is fontos a 2 nap, hogy minőségi sperma jusson el hozzád. Nőgyógyász szinte mindig 2-3 napot mond, mert a napival többet ártassz, mint szerinted használsz. Engedd, hogy újratermelődjön neki rendesen. El élnek benned, 3 napig is, ha minden rendben van, ők ott várakoznak.
2023. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2023. márc. 12. 23:11
 15/17 anonim ***** válasza:
5%
Mindkét baba akkor sikerült amikor naponta együtt voltunk. Előtte énis elhittem hogy elég 2 naponta. Hát nekünk nem volt elég.
2023. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk mindennapiból jött össze. Na de nem a babaprojekt miatt voltunk egyutt minden nap,de végülis csak sikerült😇
2023. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nektek!:)
2023. márc. 26. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!