Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lejárt szavatosságú férfi...

Lejárt szavatosságú férfi termékenységi teszttel szerintetek érdemes egy próbát csinálni?

Figyelt kérdés
Webáruházban rendeltük, pár perc múlva hívtak, hogy lejárt tavaly júliusban. Szállítási díjért megkapjuk ingyen, mert nem eladható. Mit mondanátok erre? Mi van abban, aminek lejárhat a szav.ideje? Mi tud abban "elromlani"?

2014. jan. 15. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

én eleve ilyet nem vennék, mint egy kiflit a boltban...

ez nem váltja ki a rendes orvosi vizsgálatot

2014. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a benne található vegyületek időközben reakcióba léptek, pl. alkotóelemek egymással a levegővel, csomagolással stb.

és ezáltal az elvégzett Teszt eredményének a valószínűsége egyenlő lehet a nullával.

Magyarán hamis eredményt kapsz!

2014. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem létkérdés a tesztelés, nincs szükség orvosi vizsgálatra, csak próba lenne. Vannak már gyermekeink, csak kíváncsiságból tesztelnénk, mi történt két és fél év alatt...
2014. jan. 15. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne már számomra hiteles az eredmény, túl régen lejárt. Így pénzt sem adnék érte, mivel selejt.
2014. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem fontos akkor miért teszel fel erről kérdést?
2014. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindent leírtam már. A válaszolónak nem az a dolga, hogy arról érdeklődjön, a kérdező, miért kérdez...
2014. jan. 15. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel h az alapból nem tudom hány százalékos megbízhatósággal adott eredmény még alacsonyabb lehet vagy ahogy említették egyáltalán nem értékelhető és félretájékozódtok akkor hajrá. Illetve ha csekély az az összeg amiért kiszállítják...
2014. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, mit tartalmaz a csomag. Van benne kétféle oldat, tesztkazetta, stb., szóval nem olyan kis primitív, mint egy terhességi vagy ovu teszt. Nem kértem, mert az "oldat" igencsak elbizonytalanított. Köszi a normális emberre utaló válaszokat. A többit meg már megszoktuk... :)
2014. jan. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!