Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esélytelenek nyugalmával,...

Az esélytelenek nyugalmával, kinek van sikersztorija?

Figyelt kérdés
Második beültetésem zajlott. FET volt úgy, hogy 3 napos babákat ébresztettek, és eljutottak az 5.napig. A biológussal úgy köszöntünk el, hogy szép erősek, sikerülni fog. FeT +7 egy egyértelmű pozitív Prima 10es teszt. Nem lehetett az ovitrelle mert a 6.napi negatív volt. Azóta csak negatív tesztjeim vannak. Vérhigító, prolutex és cyclogest adagolva van.Nincs menzi tünet, hasszúrka van és fáradékonyság, álmosság. Olvasgatom, hogy bekavarhatnak a hormonok a tesztbe. És történik csoda, amikor FET+14 negatív a teszt és mégis jó a vv. Kérek szépen ilyen sztorikat 🩷
2023. márc. 12. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az ovitrelle volt a 7. napon, valamiért a 6. napon nem volt elég koncentrált a vizelet.
2023. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom az Ovitrell-nek kb. 10 nap kell hogy kiürüljön,bár érdekes hogy 1 pozitív teszted volt,de ha többi negatív akkor sajnos ez most nem sikerült.

Nem valószínű hogy bekavarna nekem long protokoll volt szóval volt bőven szuri és beültetés után ugyanúgy vérhigito,2*1 cyclogest és prolutex,sikeres is lett.

2023. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!