Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napja késik. Ha ma délután...

1-2 napja késik. Ha ma délután csinálok egy Clearblue tesztet kimutatja ha baba van? A hőm 37.3, fáj a mellem és sok fehér folyásom van menzi helyett.

Figyelt kérdés
Tudom hogy a legjobb reggel de csináltatok már délután tesztet vele?
2008. dec. 28. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csináltunk. ha esetleg mégis negativ, probáld meg pár nap mulva.
2008. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én várnék még két napot, akkor biztosabb. Lehet most nem látszódna a délutáni vizeletből:(


Délután csináltam már tesztet, de akkor már lassan egy hete nem jött meg, és nagyon virított a két csík.

2008. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bírd ki holnap reggelig! :)

Nekem a Clearblue már mensi előtt egy nappal egyértelműen pozitív volt, ezért szerintem tesztelhetsz vele holnap reggel. ha meg esetleg negatív, akkor várj pár napot.

Drukkolok!

2008. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! Hát megpróbálom majd és max pár nap múlva megismétlem. Majd megírom mi lett!
2008. dec. 28. 14:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Csináltam most este, igaz sok pisi után de halványan pozitív lett. El sem merem hinni. Pár nap múlva megismétlem reggel egy másik fajta teszttel! Jajj nagyon izgulok!!! Szorítsatok!!!
2008. dec. 28. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, az jó jel, örülök! :)))

Majd írd meg, hogy mi volt!!

2008. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!