Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért élik bele sokan magukat...

Miért élik bele sokan magukat ennyire a teherbeesésbe?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom, hogy a babára vágyók mindenféle tünetet produkálnak. Vagyis mindent amit éreznek (és akarnak érezni), a terhességnek tudják be. Aztán jön a csalódás, vagyis a negatív teszt. De sokan még ennek sem hisznek, továbbra is feltételezik, hogy terhesek.

Dehát ezzel saját magukat (és környezetüket is) stresszelik, folyamatosan csalódást okoznak maguknak.

Félreértés ne essék, én nagyon sajnálom, ha valakinek nehezen jön össze a baba. Csak kíváncsi vagyok, mi jár a fejükben.

(Nekem is 5 évembe telt, mire terhes lettem, de soha nem éltem bele magam, és nem is ért csalódás).


2010. okt. 6. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindekinek olyan erősek az idegei mint neked :D Nekünk a 2.hónapban fogant meg a baba,addig itt olvasgattam (azóta is) és ezen az oldalon simán bele lehet csavarodni a gyerekcsinálásba.Olvastam a múltkor,hogy volt aki el is ment emiatt,mert túl sok már ami itt folyik.Egyébként persze igazad van,de én megértem a máik oldalt is,bár nem éltem át...
2010. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én olyan vagyok aki beleéli magát, első időkben még nem, és tüneteket sem produkáltam, egy éve viszont már mindig produkálok...ha akarom ha nem, ténylegesen szúrkál a hasam pé után egy héttel és végig a mensiig, és fáj a mellem, hányingert is produkálok..de mindig megjön pontosan, ez van..a doki szerint az agyam be van programozva és ezért már a tünetek is valósak..nem tudok nem rá görcsölni ez van..örülök, hogy más nem ilyen..én viszont tesztelek minden hónapban a pé utáni tízedik naptól . . naponta többször is..tudom, hogy negák lesznek..ez van..elvileg esélyem sincs a teherbeesésre de én mégis bízok benne..egyszer majd csak...
2010. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én speciel úgy vagyok most,hogy igen voltak tüneteim,de sajnos megjött.De azokat a tüneteket nem beszéltem be magamnak amiket éreztem,pl azt nem beszélhettem be magamnak,hogy a férjem azt mondja,hogy drágám de kemények és nagyobbak lettek a melleid.Más tünet mint pl a hányinger vagy szédülés ami szintén volt az lehetett mensi tünet is de lehetett volna akár baba miatt is,múlt hónapban és most is másabb a havim.Szóval szerintem ha valaki érez valamit akkor az nem biztos,hogy bebeszéli magának!

2010. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves második.Nem akarok tolakodó lenni,de elég súlyosnak tűnik a te eseted.Én ajánlom neked a kineziológiát,ha hiszel az ilyenekben,ha nem...
2010. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi az ajánlást, tényleg kezdenem kell valamit, utána nézek..mert ez így nem állapot:( apósom szerint ördögűző kellene inkább nekem:)))))))
2010. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a kineziológiát,nekem nagyon sokat segített,igaz egy teljesen más problémában,de azt is halottam,hogy pszichés meddőséget is tud kezelni meg teherbeesési gondokat is,na szóval egy próbát megér :)
2010. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sokszor amiket itt írogatnak egyszerűen borzasztó. Tényleg van aki nagyon túlzásba viszi, néha már a röhejes kategóriát súrolja.
2010. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!