Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet kevesebb, mint 14 nap...

Lehet kevesebb, mint 14 nap az ovu és a következő menszesz között?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már próbálkozunk a párommal.

Februárban ahogy megjött kivontam 14 napot. Elvileg ez alapján febr.17.-én volt az ovum.

Én még is 13 és 14.-én éreztem, hogy ovulációm van, mert rettentően sok tojásfehérje szerű, ragacsos váladékom volt. Meg is örültem neki. Ez így szokott lenni minden hónapban 2 nap.


Együtt voltunk 12, 13, 14, 16, 17, 19.


Sajnos baba nem lett. :/


Érdemes lenne egy ovulációs teszt?

Tudom, hogy nem kell, hogy elsőre összejöjjön. Korai a kérdésem, de bízok benne, valaki tud válaszolni rá.



2023. márc. 14. 19:13
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Nem akarlak gőzködni, meg elcsábítani de 10 dpon egy predictor jó eséllyel mutatja ha sikerült.

Sokbtesztet csináltam már, kémiai missed szülés is volt, de nekem ha 10 dpon negatív volt az is maradt

2023. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
20-as én is jövő hétvégére "nem várom "🤞🏼🙏🏼💞
2023. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen írj majd ide nekem mi lett belőle!!!:) 22-es!!! :) akkor egyszerre van a ciklusunk. Neked is 28 napos előre láthatólag?:) Ti mióta próbálkoztok?:)
2023. márc. 20. 20:07
 24/40 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2023. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok, na végül 5 hónap próbálkozás után, de összejött a babó.:)

Már nem lesz 2023-as, de 2024-es igen, március elsejére vagyok kiírva. ❤

Lassan, de telik az idő, holnap megyek 12. Uh-ra, szorítsatok!❤🤗😊🙂

Végül nagyon igazatok volt, túl sokat voltunk együtt, nem is termelődött így sperma.

Abban a hónapban, júniusban amikor sikerült annyi történt, hogy ovu előtt 5 nappal 1x együtt voltunk, meg 1x ovu után, mert sajnos hüvelygombát kezeltem ki közép időbe. :D

És sikerült. ❤😊

2023. aug. 21. 19:58
 26/40 anonim ***** válasza:
Hű, nagyon gratulálok! Ovu után mikor voltatok együtt? Vagy az előtte 5 nappaliból sikerült? Boldog babavárást! 💙
2023. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Én szerintem az 5 nappal előttiből sikerült. Utána hogy lett volna az ovu naptár szerint azutáni második napon voltunk együtt.

Összesen júniusban a ciklusom 9. napján és 16. napján voltunk együtt, illetve a 24. napján.


Én azt gondolom, hogy a 9. napon sikerült, mert nem volt pozitív ovu tesztem. Pedig folyamatosan teszteltem a 10. naptól egészen a 20.-ig, de mind negatív, vagyis egyformán halvány volt. El is engedtem a hónapot. Pedig előző hónapokban mindig pozitív volt.. a naptàr szerint 14. volt az ovum.


Mindenesetre én javaslom azért, hogy ha hasonlóan megpróbálná bárki is, hogy a 13. napon még együtt érdemes lenni.


Tehát 3-4 naponta szerintem nagyon tökéletes.


Az az érdekes még, hogy eddig nekem mindig ciklus közepén volt a nyákom, de most 11.-12.ciklus napon volt nyákom. És ezért gondoltam, hogy a 9.-ei együttlét lehetett a nyertes..

2023. aug. 21. 22:36
 28/40 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem bírtam volna ki ilyen kevés együttlétet, ha a hüvelygombám nincs. Borzasztóan büntudatom lett volna, hogy nem próbálkozunk. Teljesen el voltam keseredve, hogy kuka ez a hónap.
2023. aug. 21. 22:38
 29/40 anonim ***** válasza:

Én meg a kevés együttlét miatt aggódtam (eddig). Komolyan, a történeted megnyugtatott. Sajnos nehezen tudjuk összehozni, eléggé össze-vissza dolgozunk, és éjjel 1-2-kor mikor végzünk, hát őszintén sokszor csak aludni van kedvünk. Azon aggódtam, hogy a heti 1-2 együttlét nem lesz elég. Persze majd kiderül, mert már ovun túl vagyok, most jön a várakozás. Nekem 28-31 naposak a ciklusaim. 13 nap a luteálisom, tehát 15-16-17-18 napok közül van ovu, attól függően nyilván, hány napos lesz a ciklusom. Van amikor 2-3 nappal ovu előtt kezdődik a nyák, most érdekes volt, mert már egy héttel előbb kezdődött. Együtt voltunk szabi miatt 11, 13 és 16-odik napon is. 17-ediken volt ovum. Meglátjuk. Reménykedek nagyon.

Szerintem akkor neked tuti az 5 nappal előttiből lett a baba.

Ha megtudod majd a nemét, megírod? Kiváncsi vagyok! 😊

2023. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon fontos, hogy amint elmúlik a menszid legyetek együtt 3-4 naponta mindenképp:)

Igen nekem is sokkal hamarabb volt nyákom, a nyákos napon viszont mindenképp legyetek együtt 😊 ha csak tudtok, mert nem hiába van az a nyák kitalálva még ha elvileg nem is ovu időpontra esik, hanem általában hamarabb van. :)


Nagyon szorítok neked! Biztos, hogy fog hamarosan nektek is jönni a baba.


Én tornázni kezdtem még abban a hónapban amikor sikerült. Majdnem mindennap bicikliztem a párommal vagy sétáltam. Mellette napi 3x tornáztam 10 percet egy olyan gyakorlatsort állítottam össze, ami direkt ilyen petevezető átjárhatóságnak kedvez meg termékenységfokozó, igazából a youtube videókból összeollóztam, amik szerintem a leghasznosabbak és én tényleg abban a hónapban napi 3x vagy minimum 2x tornáztam. Nagyon szívesen elküldöm a saját gyakorlatom, ami nekem segített annak, aki szeretné. :D:)


Mindenképp megírom majd a nemét:) Nagyon izgulok. Bàr elsősorban amiatt, hogy legyen szívhang, hisz utoljára 4 hete látott a doki:))


De az ismerősi körömben kislányt és fiút is láttak 12. héten már, úgyhogy bizakodom, hogy megtudjuk. :)


Azonban jó érzéssel tölt el az is, hogy ábrándozhatunk mindkét nemről, hogy milyen lenne, ha :))))

2023. aug. 21. 23:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!