Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szasztok. Reggel volt egy...

Szasztok. Reggel volt egy rosszul létem.Lehet baba?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam komolyan hogy baba lehet a dologban (tervezzük!) azért nem gondoltam mert pár napja múlt el a mensim,normálisan meg is volt ahogyan szokott.

Még is reggel vettem egy tesztet. Nem első vizelet hanem másodikból megcináltam semmi nem volt rajta,viszont fél órával később megnéztem a kukából és halványan ott a csík. Csináltam délután egy újat negatív lett egyértelműen. Szerintetek van esély rá hogy végre összejött?



2023. márc. 14. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Félóra után nem számít. Nem vagy terhes.
2023. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

1. Megjött a menstruációd.

2. Teszteltél egyet, ami negatív lett.

3. Időn túli tesztet nem nézegetünk, mert érvénytelen. Száradási csíkot láttál csak.

4. Teszteltél még egyet, ami szintén negatív lett.

5. Nem vagy terhes.


Tényleg ennyire nehéz a csökött agyatokkal levonni a következtetést?

2023. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat. El írtam a köszönést. Azt szerettem volna hogy sziasztok!
2023. márc. 14. 20:14
 4/18 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen a kedves, készséges választ. Bocsánat a reménykedésemért, valószínűleg ez okozza a csökött agyamat. Majd tanulok tőled, hogyan lehetnék értelmesebb! :)
2023. márc. 14. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem reménykedés, hanem beteges álomba ringatás. Nyugodj meg, ha terhes leszel, egyértelműen ott lesz a két csík. Ne haragudj, de ha nekem megjött a menstruációm, teszteltem is, de negatív volt, akkor nem reménykedtem meg kerestem az apró kis jeleket a terhességre, hanem elfogadtam azt, hogy ez a hónap nem sikerült. A reggeli rosszulléted oka valószínűleg enterális fertőzés. Nem kell mindenbe terhességet vizionálni.
2023. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#tutinembaba
2023. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem írtam hogy annyi tesztet csináltam mint amennyit felsoroltok. Nem úgy telt ez a hónapom h túl sokat gondolkoztam volna ezen/sajnos vagy nem sajnos máson járt az eszem. Csak reggel egy furcsa érzés elkapott az első tesztet ekkor csináltam,ami ezek szerint szellemcsík,száradási csík ahogy jobbnak hangzik. Ez után délután este felé csináltam még egyet ami nega. Nem bánom ha nem jött össze. De 2 tesztől azért még betegesnek nem érzem magam, de amennyiben másoknak már ez is annak tűnik, akkor vállalom túl tolt reménykedés is lehet ez a mai. Minden esetre köszi a válaszokat.
2023. márc. 14. 21:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A két teszt még nem tűnt volna annak, de ugye még egy kérdést is kiírtál...
2023. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Úgy látszik ez egy ilyen nap, sokan rosszul vannak (több ilyen kérdés is volt ma).

Én a második trimeszterben vagyok, rég túl vagyok a rosszullétes időszakon de ma reggel én is kihánytam a tejeskávémat :D

Szerintem a frontot érezzük ennyire, csak aki reménykedik az hajlamos belelátni többet..kitartást, remélem hamarosan összejön a baba :)

2023. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

De bammeg.. Most menstruáltál.. 🙄

Ez nem elég egyértelmű?

2023. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!