Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szasztok. Reggel volt egy...

Szasztok. Reggel volt egy rosszul létem.Lehet baba?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam komolyan hogy baba lehet a dologban (tervezzük!) azért nem gondoltam mert pár napja múlt el a mensim,normálisan meg is volt ahogyan szokott.

Még is reggel vettem egy tesztet. Nem első vizelet hanem másodikból megcináltam semmi nem volt rajta,viszont fél órával később megnéztem a kukából és halványan ott a csík. Csináltam délután egy újat negatív lett egyértelműen. Szerintetek van esély rá hogy végre összejött?



2023. márc. 14. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Menzeszed volt,szoval nem lehetsz terhes...fel ora utan mar nem nezegetunk tesztet,nem szedjuk ki a kukabol.

Elhiszrm,hogy varod a babat de mar ennyire ne legyel oda meg vissza

2023. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miféle rosszullét?
2023. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert fentebb csak egy furcsa erzesrol írsz ami arra vitt, hogy tesztet csinalj:)
2023. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez így nem egészséges. Amíg ennyire rá vagy görcsölve (hiszen most múlt el a mensid), minden hónapod pokol lesz.
2023. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez a hónapom pont nem ilyen gondolkozós hónap volt h most összejön e vagy sem. Sajnos sok minden más foglalkoztatott inkább. Mind össze nekem anyukám 2 terhességével is így járt hogy az elején mensizett normálisan közben, ezért nem zártam ki az esélyét. De valóban ehhez nyugodtabban kell hozzá állni.
2023. márc. 15. 08:37
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem bántásként, de anyukád sem "mensizett" a terhessége elején normálisan közben, mert TERHESSÉG ALATT NINCS MENSTRUÁCIÓ.

Lehetett ilyen-olyan vérzése közben, de hogy nem menstruált, arra mérget vehetsz. Szóval ilyesmivel ne áltasd magad, ha csak nincs orvosilag bizonyítottan 2 méhed.

2023. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkozz az idiótákkal. Besavanyodott fapinák. Egy jó dugás kellene némelyiknek. 😁
2023. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17 te vagy az a bolond aki a kavetol volt rosszul es allitolag terhes?ott is dugast emlegetettel,csak abbol gondolom...lehet neked kene az a dugas...
2023. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!