Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ha clearblue ovulációs...

Hogy ha clearblue ovulációs teszt "mosolyog" két napon is egymás után, elég hogy ha azon a két napon vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Vagy érdemes előtte utána?

Mármint van szex előtte utána, csak akkor nem feltétlenül figyelünk, hogy párom hüvelybe ejakuláljon:)



2023. márc. 15. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondoltam de aztán a ciklus.hu-n még ovu után 4-5 napig is jelzi, aztán mivel a spermiumok meg 5 napig életképesek ezért a "mosolygás" előtti napok is nyilván számítanak, aztán olyat is olvastam, hogy mire pozi az ovuteszt addigra már lehet vége, meg eleve 24 óra alatt lezajlik a tüszőrepedés... Én értelmes vagyok de nem mindig értem ezeket a dolgokat, ellentmondásos infók vannak hogy mi hány napig vándorol stb.
2023. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen. Én is rengeteget olvastam. Sok helyen sok félét olvastam.

Eddig minta szerű ciklusaim voltak.28 nap. Pontos volt.

Most, hogy elkezdtünk próbálkozni az is 35 nap lett. 😪

2023. márc. 15. 16:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg több mint 10 éve megérzem az ovumat, mióta elkezdtük, első hónapban még ok szerintem akkor még fel se fogtam, most a másodikban már nem éreztem semmit.🙆😅

Egyébként kitolódás: nem ittál esetleg valami gyógyteát?

2023. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Teát nem.

De elkezdtem szedni babaváró vitamint. Biotech .

Erre nem is gondoltam.

2023. márc. 15. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még az jutott eszembe lehet elindult valami aztán mégsem ment végbe. Nekem legalábbis szerintem ez volt az első próbálkozásnál... Ti mióta?
2023. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még csak 3 hónapja.


Ez is előfordulhat.

Mondjuk erre sem gondoltam. :)

De furcsa, mert most legutóbba 8 dpo-n egész nap szúrkált a méhem. De a teszt negatív lett. Lehet, hogy valami ott nem stimmel.

2023. márc. 15. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Tehát akkor Ti is januárban kezdtétek!? Tök jó!🤝 Mennyi idős házasság?

Én nem teszteltem mert idő előtt annak nem sok értelme van de szerintem pozitív is lett volna, csak aztán meg jött volna a csalódás, hogy mégis jól megjött.

2023. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5 éve vágyunk együtt.

Tavaly júniusban hazasodtunk :)


Én sem akarok tesztelni, és reménykedni.

Megfogadtam, hogy csak a 14.dpo reggelén tesztelek. Utána maximum, hogy ha nem jön meg

2023. márc. 15. 17:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Ti mióta? :)
2023. márc. 15. 17:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Na azt hittem már a 2 válasz láttán, hogy jött valaki válaszolni a frankót, hogy mi hány nap pontosan...stb.😅 Mi 16.éve!🤘
2023. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!