Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült így teherbe...

Valakinek sikerült így teherbeesnie?Clerablue digitális ovulációs teszt 😀- jelet mutatott,aznap együtt voltunk a férjemmel és azóta nagyon érzem a feszülést a petefészkeimben.

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Biztos velem van a probléma, de ha megölnének, se tudnám azt mondani, hogy valaha is éreztem a petefészkemet feszülni... Ez valami különleges adottság lehet.
2021. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Mi is pontosan így voltunk együtt,de ez 2 napja történt, így sajnos tapasztalatom még nincs..meglátjuk :) mindenképp kíváncsi vagyok nálad beválik e!Hanyadik dpo-nál tartasz?
2021. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én mindig érzem,nem fájdalmas,csak olyan fura motoszkálást/szurkálást érzek,egyébként nagyon èrdekes jelenség.:)
2021. szept. 30. 14:23
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Beus!


Pontosan a 14.napon (szept.28.) volt pozitív a teszt.Szóval 2 nap telt el,nagyon izgalmas ez a hónap.:-)

2021. szept. 30. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az meg az ovulacio miatt lehet hogy azt erzed. Nagyon korai lenne barmit is erezned meg ha meg is termekenyult a petesejt akkor is. Hanyadik dpon vagy?
2021. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
2.dpo akkor az meg az ovu miatt van. En is erzem meg neha. Ma vagyok az 1.dpon. :)))
2021. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
60%
Nahát akkor pontosan ugyan ott tartunk :) kíváncsian várom,hogy hogyan alakulnak a dolgaink,de nagyon drukkolok!!! Én mindig megérzem a peteérésemet elég intenzív "fájdalom" szúró, nyomó érzés.Szerintem ez teljesen egyén függő sokan megérzik sokan pedig nem,de így szép az élet,hogy nem vagyunk egyformák!Aztán hátha valaki idetéved és beszámol a Clearblues tapasztalatairól :)
2021. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5os vagyok! En is megereztem a peteeresem! Plusz az LH teszt is alatamasztotta hogy az volt. 😃 Kivancsi leszek mi lesz belole.
2021. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
...és akkor innentől ez mehet tovább privátban 😉
2021. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Mi a kérdés tulajdonképpen?

Az ovulációd érzed, szuper. Ja, szerintem másnál is előfordult, hogy ovulációt követően megtermékenyült az érett petesejt, amennyiben az összefutott életképes hímivarsejtekkel :D Általában így szoktak teherbeesni természetes úton a nők. Ovulációs teszt nélkül is. Veled is megtörténhet, igen 👍

2021. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!