Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki rendelt már erről az...

Van aki rendelt már erről az oldalról ilyen fajta tesztet?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik, de elvileg van egy olyan app, ami telefonra letölthető premon app a neve használta már valaki?

Lh szintet lehet nézni vele, mármint csinálok egy ovu tesztet,amit 5 percen belül lefényképezek és kiértékelni kb. milyen magas lehet az Lh szintem.



[link]


Nem használtam, még ezt a fajta tesztet esetleg valaki próbálta már?


26/N



2023. márc. 15. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használom az alkalmazást,de én a David ovulációs tesztet töltöm fel,annyi hogy így az "others" kategóriába töltöm fel a tesztekről a képeket. Bármilyen normális lh teszttel jól működik. :)
2023. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Kipróbálom mindenképp 😊

2023. márc. 15. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanúgy használom, mint az első, és ugyanúgy Davit tesztet használok. Tökéletesen mutatja

2023. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt használom már 3 hónapja, elégedett vagyok vele :) nagyon egyértelműen mutatja, hogy mikor van ovu.


[link]

2023. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez tényleg elég egyértelmű köszönöm a válaszodat. :)
2023. márc. 16. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan, ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan privátban :)

Utolsó voltam

2023. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!