Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Www.tikotiko.hu oldalról ti...

Www.tikotiko.hu oldalról ti hogyan rendeltek? Telefonon? A termékek mellett sem kódszám semmi nem szerepel, hogyan azonosítják be a terméket, mikor pl. ugyanabból a babakocsiból van 5 fajta kék?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szió! én babakocsit rendeltem és megírtam e-mailben, hogy melyik típust ill. színt kérem. Gyorsan meg is jött a kocsi, de az ára nem az volt, mint a neten...

Azt kapod, amit látsz :D, szóval csak ajánlani tudom a boltot bár nem érdemlik meg, mert nem is válaszolnak azóta. Itt írtam bővebben erről: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Be is csatolhatod a képet, hogy melyik kocsira gondoltál... szerintem akkor tuti nem tévednek.

2009. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, hogy beleszólok, de ezt nem a TERHESSÉG témakörben kellett volna megkérdezni.
2009. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tőlük vásároltam és telefonon. E-mailben nem annyira jó kapcsolattartók. De nem volt gondom, hogy hogyan is magyarázzam el, hogy mi kell. Sőt, közben fel is ment a netre, az oldalukra és úgy azért könnyebb volt.
2009. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legbiztosabb,ha felhívod őket telefonon,h szeretnél kocsit,majd mondod,h e-mailben elküldöd a képet a kocsiról. Nehogy összetévesszék és csalódás legyen. Én is ott vettem és sokkal jobb élőben mint a képen!!!!

33hetes

2009. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!