Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai teszt? Kinek hogy...

Korai teszt? Kinek hogy alakult ilyen esetben?

Figyelt kérdés

4.napja késik. Teszteltem Gabriellel aznap:negatív.

Ma CB-vel az is olyan negatív mint a huzat. De tüneteim vannak, amik mensikor is elő szoktak fordulni( feszültség, hányinger, meg most a hasam is megy) Tesztelek még. Ki volt így?



2023. márc. 16. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

4 napos kesesnel ez mar nem korai teszteles.

Valoszinuleg nem vagy terhes, de persze a remeny hal meg utoljara.

2023. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Tesztelhetsz még, csak semmi értelme. Ha 4 napos késésnél negatív, akkor ott terhességről szó sincs.
2023. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteid a terhességtől lennének akkor pozi lenne a teszt de te nem vagy terhes!
2023. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is 4.napja késik és negativat teszteltem tegnap. Mondjuk nekem meg semmi tünetem nincs, csak az esedékes első napján hittem azt, hogy mindjárt megjön. Én már beletörődtem, hogy ez a hónap is annyi.
2023. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

4 napos kesesnel mar reges reg kimutatna a teszt a terhesseget.

A tuneteket csak bebeszeled.

2023. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem beszélek be semmit.
2023. márc. 16. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem azt írja a kérdező, hogy szerinte terhes tünetei vannak, hanem azt, hogy menzesz előtt ilyenek szoktak neki lenni. Miért kell azt mondani, hogy bebeszéli magának? Valószínűleg simán csak pms és késik, de attól még vannak.
2023. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
4-5 nappal nemvárt előtt mindig + a tesztem, ha terhes vagyok.
2023. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel azt kérdezted kinek hogy alakult.. 2x voltam így, pohárba mártogatós tesztet csináltam több napos késéssel és az negatív lett de egyből feltűnt, hogy zavaros nagyon a vizelet, be is igazolódott a húgyúti fertőzés. Egyik alkalommal kb 10 napos késett, másik alkalommal néhány nap volt.


De ezer másik oka lehet. Akár későbbi peteérés is, ebben az esetben később kellene megjönnie vagy a teszt is lehet még ekkor pozitív, amíg nem jön meg, van remény!

2023. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
No hát, meg is jött ma.
2023. márc. 17. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!