Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges 3-4 nappal ovuláció...

Lehetséges 3-4 nappal ovuláció előtti együttlétből teherbe esni?

Figyelt kérdés

En úgy sejtem, hogy velem ez történt. 2 éve figyelem a ciklusomat, és ugyan az ovulációm az nem mindig ugyan azon a napon van (lehet 14-18-ik napig nálam bármikor lehet, ezért változó a ciklushosszom is). De a hasam csak 1x fáj a hónapban, aznap mikor ovum van. Nagyon jellegzetes, szúró, feszítő érzés, enyhe menstruációs görcs jellegű sugárzással. Max pár óráig, fél napig érzem és aztán semmi. Az elmúlt 2 évben (és vszeg előtte is, csak akkor nem figyeltem) mindig így volt, és az is törvényszerű volt, hogy ezt követően a 14.napra mindig megjött a menstruációm.

14-én kellett volna megjönnie, és ma reggel már egyből pozitívat teszteltem. Megmondom őszinten kicsit elképedtem, hogy ennyit kibírnak a kisfickók odabent.

Ez egy abszolút tervezett terhesség, úgyhogy nagyon örülök, de elkèpzelni sem tudtam, hogy ez most sikerülhet. Épp az együttlétünk másnapján el is utazott a férjem, és csak holnap jön haza. Szóval máskor nem is történhetett🤗 csak érdekel hogy mások is vannak-e így, ha egyáltalán tudják hogy mikor a babájuk.


2023. márc. 19. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt egyszer ilyen koraiből, sajnos nálam missed lett
2023. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy ez most szerintem egy 28 napos ciklus volt. Február 24-én ejjel-hajnalban voltunk együtt és csak 28-án fájt a hasam. Nagyon sok idő szerintem, de ezek szerint sikerülhet.
2023. márc. 19. 08:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is gondoltam rá, hogy emiatt nem biztos hogy erős terhesség lesz. Sajnálom.. Korán elment?
2023. márc. 19. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én is gondoltam rá, hogy emiatt nem biztos hogy erős terhesség lesz"

Hát ez egyáltalán nem így működik...

2023. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik, nálam csak így alakult, utána is volt missedwm pedig az 1 nappal ovu előtti ből lett.


Nem lett szívhang 9 héten volt műtét, nem indult meg magától

2023. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!