Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki az ovuláció...

Van itt valaki aki az ovuláció elôtt egy nappal történô együttlétbôl esett teherbe?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudtunk együtt lenni, az ovuláciò napján vagy utána már nem.


Köszönöm!


2017. máj. 12. 06:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:

Előtte tökéletes! A hímivarsejtek akár 5 napig is élhetnek, megvárják a petesejtet.

Az ovulációtól a petesejt 12-24 óráig termékenyül meg így utána egy nappal már sokkal kisebb az esély mintha elötte csinálnátok. Sok sikert!

2017. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
szia!pont ezt akartam kérdezni ma én is :)tegnap este voltunk együtt ma reggel érzem az ovumat.Nem vagyunk a baba témán csak kiváncsi vagyok,h.esetleg sikerülhet-e így baba?
2017. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok május 1.én voltunk együtt utána már nem tudtunk és 2.án vagy 3.án volt ovum. Még nem tudom babás vok vagy sem de nemsokára kiderül :)
2017. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

Akkor már 3-an vagyunk így :))


1-es köszönöm a választ:)

2017. máj. 12. 07:48
 5/67 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. 1-jen voltunk egyutt 2-an volt az ovum max 3-an. Kedden kiderul :)
2017. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:

Jelen! Bár nem egy nap telt el. Szombat este voltunk együtt, vasárnap reggel volt ovum, akkor éreztem a fájdalmat.

13 hóbapos kisfiú anyukája :)

2017. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:

Nekünk is így sikerült.

Én hőmérőztem, viszont egyik este nagyon elkezdett fájni a jobb petefészkem. Na gondoltam hogy ez lessz az ovuláció, gyorsan bele is csaptunk.😃 Aztán a hőmből Kiderült hogy csak másnap repedt meg a tüszőm, tehát a fájdalom csak a próbálkozást jelentette. Kicsit el is keseredtem hogy jajj akkor így lehet hogy nem is sikerült, de az aktus után 10 nappal már halvány pozitív volt a tesztem 😃.

11+6 hkm

2017. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
en igen. most hat hetes vagyok :D
2017. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Akkor most már 4-en várjuk mi les;))


Kedves utolsó, te honnantudtad, hogy mikor volt ovud? Ovuteszt? Fájdalom? Hőmérő?

2017. máj. 12. 11:45
 10/67 anonim ***** válasza:
van egy alkalmazás a telefonomon már 5 éve használom sosem csalodtam benne. elore jelez hogy mensi egy napon belul aztan hogy termekeny idoszak utanna hogy ovu egy napon belul. kuldi az ertesitest + jelzi a naptaramban hogy milyen nap mekkora az eselye a teherbeesesnek. :D
2017. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!