Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy hibás/szellemcsíkos a teszt?

Figyelt kérdés
A teszt elvégzését követően én negatívnak láttam a tesztet, viszont később (kb. 2 óra múlva) mikor megnéztem újra már látszódott rajta a csík szétszedve pedig sokkal intenzívebben, de nem mondanám egyértelmű teljes csíknak. [link] ; [link] ; [link]

2023. márc. 19. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nezegtunk tesztet idon tul, mert nem ervenyes. En is latok ott valamit egyebkent, leginkabb az elso kepen, de sajnos ez igy semmit nem jelent.

Mikor kell megjonnie?

Ismeteld meg szerintem 2 nap mulva a tesztelest, reggel, idon belul, aztan meglatod.

2023. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Dugni itt mindenki tud, de egy tájékoztatót elolvasni már senki!🤦🏼‍♀️
2023. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezeknek a teszteknek a használati útmutatójára rá van írva, hogy hogyan kell használni, mennyi időn belül mutat eredményt (általában pár perc) és hogy időn túl a teszt hamis eredményt mutathat. Az már nem érvényes. Így hiába látsz rajta csíkot ,mert az nem az eredmény.

Inkább vegyél egy hiper érzékenységű tesztet, csináld meg reggeli vizeletből.

Ha pedig nem jött össze, akkor sem kell elkeseredni. Kicsit foglalkozz magaddal. Abból baj sosem lett.

2023. márc. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesztet 10 perc után ki kell dobni, mert a legtöbbön lesz száradási csík
2023. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutatok neked szívesen 10x ilyen sötét csíkot száradás után, ami szintén negatív.
2023. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt negatívnak kell venni. Ha bizonytalam vagy ismételd meg a tesztet 2 nap múlva. Időn túli és még csak nem is csík. Minden ellene dolgozik.


Nekem volt olyan, hogy minden tesztem időn túl volt pozitív és még erősödtek is... persze baba nem volt, csak időn túli pozi tesztek.


Szóval ha 15 percen belül sehol semmi, akkor az negatív.

2023. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív tesztek. Mi lett vegül?
2023. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos én is jártam így, hogy idő után láttam meg a csíkot, de közben negatív volt. A tájékoztatóban benne van, hogy hány percig mutat valós eredményt. Persze olyat is olvastam már, hogy időn túl lett pozitív és baba is lett belőle...
2023. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!