Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dm Prima terhességi gyorsteszt...

Dm Prima terhességi gyorsteszt szokott szellemcsíkos lenni?

Figyelt kérdés
Et+10 napon vagyok, reggel ellőttem egy x-epil tesztet, ami negatív lett, ám mivel 25-ös elmentem venni 10es érzékenységűt. A fent említett tesztet találtam dm-ben, második vizeletből, halvány vékony második csík jött ki, színes, de vékonyabb a második csík,mint a kontrol. Szellemcsíknak tűnik, más próbálta esetleg ezt a tesztet és tapasztalt hasonlót? Reggel ellövöm a párját, de addig is ha valakinek van tapasztalata vele írjon légyszi

2021. dec. 2. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az Et mit takar?
2021. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
100%

ET: embriótranszfer=embrióbeültetés (lombiknál)

Sajnos a kérdésben nem tudok segíteni, de sok sikert kívánok! Én predictort vagy, cyclotest-et szoktam használni (szintén lombikos).

2021. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:

Szintén lombikos, szintén predictor. Nem ismerem azt a tesztet, amit írtál. Tölts fel képet.


Tüszőrepesztőt kaptál, ha igen mikor volt az utolsó és milyen adag?

2021. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:

Köszönöm,rég kiment a tüszőrepesztő. Kb13-15 napja kaptam.

Kifejezetten ezzel a tesztel kapcsolatban lettem volna kíváncsi tapasztalatokra, mert szerintem szellemcsík. Szurkolok Nektek lányok!

Rakok képet

[link]

2021. dec. 2. 19:45
 5/108 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Most láttam meg a kérdésed. Ez egy gyönyörű halvány pozitív! Én gratulálok neked. 14. Napra olyan szép erős pozitív lesz ebből, hogy csak na!

A.

2021. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Én sokszor próbáltam már ezt. Amelyik negatív volt az hőmezo is maradt.
2021. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok köszönöm,hát ez 2 darabos, reggel megcsinálom a másikat.

De x-epil teljesen nega volt reggeli elsőből és ez et+10 nap, 3 napos csodákkal

2021. dec. 2. 19:49
 8/108 anonim ***** válasza:
100%
Az x epil nekem előző 2 terhessegemnel is elég későn csikozodott. Most szeretnénk a 3. Babát és sokszor használtam már ezt a tesztet, semmi nem volt rajta sosem, ha nega volt :))
2021. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
A. Voltam, előzőek :) szurkolok Neked, hogy minden rendben menjen!
2021. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt ebben ami negatív volt. Ilyen is maradt több nap múlva is.

[link]

2021. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!