Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy sikerült a lombik?...

Kinek hogy sikerült a lombik? Mi még a beültetésig se jutunk el. Petesejt alultermelés

Figyelt kérdés
Lombik

2023. márc. 20. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt a folyt köv. Jól reagált a szervezetem, szép vastag nyálkahártya épült fel, így a 16. ciklusnaptól a Duphastamot is szednem kell, 3x1-et, és tovább az Estrofem-et és a vérhígítót szúrni. 25. napig kell így szednem, utána mindent abbahagyni és néhány napon belül megjön a menstruáció, és aznap háziorvossal be kell adatni a Diphereline Depot 3,75-ös injekciót (ezt izomba adják, 1 db injekció kb. 30 ezer forint). Utána, a menstruáció és a szuri pontos időpontjától függően aug. 2. és 7. lesz a mintaadás/beültetés dátuma.


Árak:

"Az adományozott petesejtes kezelés ára 5.280 Euró. Az ár tartalmazza az orvossal történő konzultációt, a stimuláló gyógyszereket az adományozó részére, a ciklusa figyelését, a petesejtek kiemelését, az ICSI módszerrel történő megtermékenyítést, a meghosszabbított kultivációt (5.-6. nap), az asszisztált hatching-et (amennyiben szükséges) és a friss embriótranszfert. Az ár nem tartalmazza a gyógyszereket és a fennmaradó embriók lefagyasztását és tárolását.


Embriók kriokonzerválása - Első 2 tárolóedény (1 vagy 2 embrió edényenként) + 1 év tárolás - 395 €


Embriók kriokonzerválása - Minden további tárolóedény (1 vagy 2 embrió edényenként) + 1 év tárolás - 110 €/embrió


MACS – mágneses spermium szétválasztás - 365 €


2.500 Euró előleget fog kelleni majd fizetni kb. 1 hónappal az időpont előtt. Erről bővebb tájékoztatást az időpont elfogadása után kapnak majd."


Írj ha van még kérdésed. :)

2023. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mi is elkeudtuk a lombik vizsgálatokat, már minden megvan, de félek belevágni.

Minden rendben volt, de 17 az FSH-m. 41 éves vagyok.

Neked mennyi az FSH?

2023. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

milyen vastag nyálkahártya lett amúgy? És mivel "építetted"? 🙂

Én a férj vagyok, feleségemnek nagyon alacsony az AMH-ja ezért mi a donor embrióba vágtunk bele.

FSH-t ha hazaérek megkérdem tőle

2023. okt. 13. 10:45
 14/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: 83 mm-es lett. Azok a hormonok (Estrofem és Duphastam) "építették", amiket szedtem, tulajdonképpen egy mesterséges ciklust generáltak (nekem is alacsony volt az AMH). Utána megkaptam a Diphereline szurit a menstruáció első napján (07/05), az leállította a petefészkemet, hogy tuti ne kavarjon bele egy esetleges saját peteérés, és aztán kb. július közepétől megint szednem kellett az Estrofem-et és Duphastam-ot, újabb mesterséges ciklust generálva, ott is volt egy UH 07/27-én, az 9 mm-es lett. Aug. 3-án volt a mintavétel páromtól Brno-ban, ott csináltak még egy UH-t, még egy kicsit vastagodott is a nyálkahártya (nem emlékszem pontosan mennyi volt), és aznaptól progeszteron kúpot is használnom kellett este és reggel. Majd aug. 7-én volt a beültetés, 2 hét múlva kellett tesztelni, és pozitív lett! :D Utána vérvétellel megerősítették a terhesség tényét, majd 2x mentem UH-ra, és a másodikon, a 09/11-i UH-n már szívhang is volt. A hormonkészítményeket továbbra is szednem kellett, a betöltött 9. héttől kellett fokozatosan abbahagynom, ezt megírta a klinika részletesen, hogyan csökkentsem. A vérhígítót nekem valószínűleg végig szúrnom kell, mert Leiden mutációm van. Már a 12. hétben vagyok, jövő héten megyek a genetikai vizsgálatra, remélem minden rendben lesz. Brno-ban egyébként mindenki borzasztóan profi, kedves, türelmes, minden kérdésre válaszolnak, abszolút olyan, amit ennyi pénzért elvárhatsz. :) Egyébként nekik a végösszeg 6040 EUR lett, mert 1 embriót le is fagyasztottak, és kellett MACS a férjem kora miatt (lézerrel leválogatják a legjobb spermiumokat). Plusz utazás, szállás (tudok ajánlani, ha mentek). Ti hol tartotok a folyamatban? :)
2023. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!