Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,5 év után már nem korai...

2,5 év után már nem korai annyira a baba projectet elkezdeni? Együtt élünk az első hónap óta 23n 37f nem vagyunk házasok

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 év után vágtunk bele, de már 30-asok voltunk akkor.

Egyébként ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Ha úgy érzed, hogy stabil a párkapcsolat (bár sajnos ez is változhat), anyagilag is minden rendben van, illetve, ha ne adj isten egyedülálló anya leszel, akkor is meg tudod oldani a gyermek teljeskörű ellátását, akkor nyugodtan vágjatok bele.

2023. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 éve dolgozom van félretett pénzem, van örökölt házam,ebbe születne a baba
2023. márc. 22. 16:24
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem idő függő. Inkább az a kérdés mennyire sikerült megismerni egymást ezalatt a 2,5 év alatt. Ha stabil lábakon áll a kapcsolat és összhangban vagytok, akkor simán jöhet a baba.
2023. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem az időtől függ. Sokan válnak 10+ év után, ha megszületik a baba. Ismerek olyan családot is, ahol első hónapban fogant az első gyerek, ők meg szépen megvannak.

Próbálj átlátni a rózsaszín ködön, és úgy gondolj bele, hogy működőképes lenne-e a kapcsolatotok az új problémákkal együtt. Alváshiány, szexhiány, hízás, ingerlékenység, ezek akár hosszabb távon is. Jól működik-e a kommunikáció, tudtok-e minden témában őszintén beszélni, toleránsak vagytok-e, rá vagytok-e gyógyulva a szülőkre.

2023. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Hamegvan minden és szeretitek egymást és akarjátok a babát akkor szerintem nem korai
2023. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Én annyit tennék hozzá, hogy házasságban ez nem probléma, de külön kassza esetén azzal számolj, hogy neked a gyed, gyes valószínűleg nem lesz annyi, mint a fizetésed.
2023. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne viccelj már, mi 15 éve vagyunk együtt és nem rég próbálkozunk
2023. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is 2.5 év utan jött.

En 26, ferjem (akkor még párom) 29 volt.


Szerintem nem ezen múlik. Barátnőmék 9év után (8.5év egyútt élés) vallaltak babát. Stabil kapcsolatra. Most 6 hónapos a lányuk, válnak.

Unokatesóm az első szexel teherbe esett. 10eve együtt vannak és holnap születik meg a 3.babajuk

2023. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy korai. Mi 7.honapja voltunk együtt mikor terhes lettem, párom 15 évvel idősebb. Azóta 3 éves múlt a fiunk, házasok vagyunk és minden a legnagyobb rendben. Mások tervezgetik, több éve együtt vannak, jól kiszamoltak logikusan mindent és mire 1 éves a gyerek válnak.
2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
15 év kor különbség?! A párod is szeretne gyereket vagy csak te?
2023. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!