Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 2 hete volt...

Szerintetek? 2 hete volt inszeminacionk

Figyelt kérdés

2 hete volt inszeminacionk , ra egy hetre nagyon szurkalt a hasam es fajtak valamint megduzzadtak a melleim . Ma kellene megjonnie de tegnap is es ma is csak barnazok , ezelott nekem soha nem volt barnazas .

lassan 3 eve szeretnenk kisbabat es en mar nagyon el vagyok keseredve , rengeteg tesztet csinaltam mar az evek soran es felfogadtam soha tobbe egyet sem csinalok mert mindig elkeseritettek . Ma ejjel pedig azt almodtam hogy hajnali 4 kor felkeltem es megcsinaltam a tesztet es pozitiv lett , igy ma reggel volt batorsagom hogy megcsinaljak egyet de sajnos negativ lett ? Lehet hogy tul koran volt ?


2010. okt. 7. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elképzelhető,hogy korán teszteltél! Én most kedden (2 napja) voltam inszemináción, és nekem azt mondta a dokibácsim, hogy 14 nap múlva teszteljek. Két nap ilyen esetben nagyon sokat számíthat, szóval szerintem még egy icipici türelem, és 2 nap múlva újra teszt, ha addig nem jön meg. Kaptál valami gyógyszert az inszem után? Én Utrogestan 100mg-os hüvelykapszulát kaptam 2x2 db-ot kell belőle "bevennem".

Szóval kitartás! Tudom, könnyű mondani,majd megnézem magam meg a nagy nyugalmamat 12 nap múlva...

Drukkolok Neked!

2010. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és elnézést kérek. Valamiért meg voltam győződve, h nem vártad ki a két hetet és 12 napnál már teszteltél. Bocs mégegyszer! De ettől függetlenül tartom amit írtam, 1-2 nap és még lehet pozitív! Neked mit mondott a dokid, mikor tesztelj, és mit tegyél?
2010. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia , nekem is pont keddi napon volt ket hete :) es azt mondta ra ket hetre szerdan tesztelhetek , de nem mertem tegnap igy ma reggel csinaltam meg , azt mondta osszesen 3 at csinaljak egyet -szerdan -penteken -vasarnap es ha a vasarnapi is negativ akkor abba hagyhatom a gyogyszer szedeset , hat meg nem adtam fel meg remenykedem csak olyan rossz volt latni a mai negativot es az az alom ugy nem szerettem volna felebredni....
2010. okt. 7. 13:25
 4/8 A kérdező kommentje:
NEM felebredni , bocs
2010. okt. 7. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod, a doki is feltételezte, h nem egyből pozitív lesz a teszt még akkor se, ha baba van a pocakodban! Kitartás! Írd majd meg, hogy milyen a pénteki meg vasárnapi teszt!(már ha szükség lesz a vasárnapira is, és nem lesz a pénteki egyből pozitív ;) )Drukkolok Neked nagyon!
2010. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak kíváncsi vagyok, h teszteltél-e tegnap, és hogy hogy vagy?
2010. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szia igen teszteltem ket negativot es ma meg is jott , ugyhogy nekunk ez nem sikerult de akkor sem adom fel es bizakodom a kovetkezoben , most egy honapot ki kell hagynunk de a kovetkezo honapban ujbol megprobaljuk

Nalad? te mikor tesztelsz ? nagyon szoritok neked ...

2010. okt. 10. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom! :( De fel a fejjel, nem szabad feladni! Próbálj meg valahogy kikapcsolni egy hónapig (ha sikerül, mondd el légyszi, h hogy csináltad... ;) ) és hajrá a következő inszemináció!

Kedves vagy, hogy drukkolsz nekünk, ma még csak az inszem utáni 5. napon vagyok, szóval még egy csomóóóóó idő amit várni kell. Mondanom sem kell, tűkön ülök :) Hogy bírom ki jövő hét utáni keddig?! Akkor jár le a 14 nap...

2010. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!