Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete volt inszeminacionk ....

2 hete volt inszeminacionk . Szerintetek a tunetek alapjan sikerulhetett?

Figyelt kérdés

Tortenetem roviden : 3 eve probalkozunk sikertelenul , mindenfele vizsgalaton tul vagyunk mar , es szeptember vegen volt az inszeminacionk . Ra egy hetre elkezdtek fajni a melleim de nagyon es megduzzadtak , elmeletileg holnapra nem varom a mensit ( de nagyon nem ) , most mar viszont elmult a mellfajdalom csak duzzadtak tovabbra is , es valami barnas volt az elobb a tisztasagi beteten , nekem soha nem volt ilyen barnazas . Kerlek ha valakinek volt hasonlo irjatok....

holnap akartam tesztelni de nagyon felek


2010. okt. 6. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:
kifelejtettem hogy inszem utan egy hettel szurkalt nagyon a hasam .Koszi
2010. okt. 6. 12:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, igaz nekem nem inszem volt anno hanem normál úton lett, de mensi előtti nap este barnás maszat volt a papíron, azt hittem meg fog jönni, de nem, terhes voltam, doki azt mondta előfordulhat barnás, vagy rózsaszínes folyás beágyazódás környékén. Én holnap reggel csinálnék egy érzékenyebb tesztet a helyedbe de ha kibírod akkor várj pár napot vele, nagyon drukkolok neked.
2010. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2010. okt. 6. 12:30
 4/4 anonim válasza:
Szia. 24 hetes kismama vagyok nekem is inszemmel lett a baba.Nekem is nagyon feszült a mellem szinte már az első pillanattól és görcsölt a hasam min mikor menszi előtt voltam,de hála Istennek a baba miatt görcsölt.Én 2hétre a inszem után teszteltem amikorra a menszimet vártam és + lett.Pár pillanat után jelent meg a 2. csík.Drukkolok és sok sikert. :)
2010. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!