Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet ha 1.trimeszter...

Baj lehet ha 1.trimeszter alatt nem kívánok normális ételt?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok, de sajnos 3-4 hete egyáltalán nem kívánok egészséges ételt. Émelygek, és csokival vagy chipssel igyekszem elnyomni, mert az esik jól. Sajnos minden nap nasizok többször, mivel munkahelyemen sokszor jön rám a rosszullét, csak ezekkel tudom enyhíteni. Húst egyáltalán nem kívánom és nem is eszem sokszor. Szóval a fehérjebevitelem igen alacsony…

Baj lehet belőle? :(



2023. márc. 23. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, dehogy. Én iszonyat nagy húsevő vagyok, az első trimeszterben rá se bírtam kb. nézni.
2023. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez picit megnyugtat, köszönöm🥹sajnos tejérzékeny vagyok, szóval tejtermékeket alapból sem eszem, de így teljesen megvagyok lőve… szedek babaváró vitamint (GAL babaváró+), plusz emellé még plusz D, C, vas, illetve inofolicot még iszom. Reménykedem, hogy elég lesz. Heti 3-4x igyekszem gyümölcs smoothiet csinálni de kb ki is jön belőlem ha nem csillapítom csokival😂🤦🏻‍♀️
2023. márc. 23. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, egyél azt, ami jól esik/bent marad. A baba mindent elvesz, amire szüksége van, ne aggódj!
2023. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszter nekem is a túlélésről szólt. Nem lett semmi bajunk.
2023. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!❤️❤️❤️ mwgnyugodtam!😁😊
2023. márc. 23. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehérje tartalékunk is van, abból is elvan a baba, ilyenkor még amúgy sincs nagy igénye. Időnként meg lehet próbálni enni, hátha már jól esne, de erőltetni semmi értelme. Edd azt, ami bent is marad-lecsúszik egyáltalán.
2023. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lanyommal 3 honapig joghurton es banánon éltem
2023. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben nem, de utána már igen. Persze erről elfelejtettek tájékoztatni, merthogy a baba mindent elvesz úgyis, igen a súlya mindig jó volt. Most meg, hogy kiderülnek a tanulási zavarok jönnek a kérdések, hogy hogyan taplálkoztam terhesen.
2023. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Akkor te már előbbre jársz. Mire kell figyelni? :)
2023. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Nem tudom. Amikor terhes voltam senki nem mondta, hogy ez nem jó így ha végig hanyom a terhességet. Most viszont, hogy jön az iskola és nem jól teljesít egyre többször belefutok, hogy lehet a vészes terhességi hányás miatt van, de én rengeteget hánytam és végig.
2023. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!