Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai terhesség elején...

Nagyon korai terhesség elején normális a puffadás,mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira félek hogy meg jön mert olyan érzés meg hogy ennyire nyíllal, gorvsol
2023. márc. 7. 19:45
 4/10 A kérdező kommentje:
*görcsöl
2023. márc. 7. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, az első tüneteim között a puffadás szerepelt, de kegyetlenül. Én is nagyon féltem a messzi szerű görcsök miatt. Próbálj meg nyugodtan lenni, ne sokat olvasgass. Én sajnos sokat olvastam, az első 12 hetem a félelem és a véres hányás és egyéb tünetek miatt pokolian nehéz volt. Tehát ezek normálisak, sőt még ennél cifrább dolgok is. Ha bármi gond van, akkor meg egyből doki. Kívánok neked boldog baba várost, jó egészséget!
2023. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nekem nem szokott menzesz előtt görsölni a hasam, sőt menzesz alatt se nagyon, de az első tübetem (utólag visszanézve már beágyazódástól) az volt, hogy iszonyatosan görcsölt a hasamn. De annyira, hogy éjszaka felébredtem és fél óráig csak fetrengtem az ágyban:D

Pozitív teszt után is ez volt, de nem jött meg szerencsére.

Barátnőm azt mondta, neki a 6. hétig tartott, aztán jött a hányinger:D

2023. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én azt hittem, nincs terhesség a háttérben, mert minden olyan volt, mint menzesz előtt.
2023. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Igen nekem is már vagy lassan 1 hete érzem

Amúgy 1 napja késik még csak

És van 2 tesztem ami pozi

2023. márc. 7. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy volt.pozi teszt ket nap keses,iszonyu gorcsok.tiz percenkent szaladgaltam megnezni,hogy verzek-e...nem lett baj,nem jott mef,baba itt van,11 honapos mar.☺
2023. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ugyan így vagyok

Amúgy gratulálok

Még néha néha bele szúr a mehszajba is

2023. márc. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!