Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja kezdtem el fogamzásg...

Pár napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni és még menstruálok. Ma szeretkeztünk a barátommal (nem élvezett belém). Ebben az esetben nem sok esély van arra, hogy terhes legyek, igaz?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha a mensid elso napjan kezdted szedni azonna ved, bar nekem a dokim azt mondta h o varna 2 hetet. A baratom soha nem megy belem.

A lenyeg h lehetszt terhes de eleg kicsi ra az esely

2023. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első napjától szedem. Én is várni akartam inkább 1 hónapot, mint 2 hetet, de végülis menstruálok is és már szedem a tablettát is. Gondolom így azért még mindig alacsonyabb rá az esély, hogy baj legyen.
2023. márc. 24. 06:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónap várakozást mondtak
2023. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Hugom pont így esett teherbe.


Elkezdte szedni a gyógyszerta mensije első napján. Doki is és a betegtájékoztató is azt irta/mondta, hogy ez esetben első szemtől véd.

Hugom abban a hónapban terhes is maradt.

2023. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
18%

Legalább a kettes érettségid legyen meg mielött szexelsz.


IQ 70 megvan?

2023. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 5os.

Ha csak ilyen bunkó választ tudsz adni akkot mi a szarnak válaszolsz? Lepj tovabb a kerdesen aztan kesz

2023. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A megszakítás nem 100%-osan biztonságos védekezési forma, de azért nagyon sok pár alkalmazza sikeresen... Többnyire azért stabil kapcsolatban, ne adj Isten házasságban érdemes alkalmazni, s persze megfelelő életkorban. De nincs sok esélye. Nem érdemes ezen idegeskedned, de ha már gyógyszert szedsz, akkor várjátok meg az időt, amit kell és utána mindent bele - mert ha gyógyszer szedés mellett teherbe esel (kimaradt pár szem, kezdetén vagy még vagy 1 hete hagytad abba) az a magzatra is veszélyes lehet. Ügyesen!
2023. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Alapvetően PCO miatt írta fel a doki, hogy ne roncsolódjon tovább a petefészkem, amíg nem szeretnék gyereket.

Tudom, hogy várni kellett volna, de annyi dolog szólt ellene, hogy mégis belementem, hogy óvszer nélkül csináljuk.

De akkor viszonylag alacsony az esély, hogy terhes legyek. Ha valami furcsa lenne, akkor csinálok tesztet.

Köszönöm a válaszokat

2023. márc. 25. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Pco-ra baromira nem a fogamzásgátló a megoldás. Menj el inkább endokrinológushoz.


(Ez meg, hogy "mégis belementem, hogy óvszer nélkül csináljuk".. hát no comment. Olyannal nem kell szexelni, aki olyasmire akar rávenni, ami neked nem komfortos!!!)

2023. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!