Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Pár hete...

Terhes lennék? Pár hete (kb.2) szeretkeztünk a párommal. Én szedek fogamzásgátlót, de mivel nem volt feltüntetve a papírján, hogy nem szabad alkoholt inni rá, ezért én ittam 1 pohárka bort. Majd ugye megtörtént a dolog.

Figyelt kérdés
Most meg kb.4 napja émelygek,hányingerem van és fáj a fejem. Meg olyan feszítő érzés van a hasamban. Nagyon félek hogy terhes vagyok! Vasárnapra várom a mensim!
2009. okt. 10. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

dehogy!

Nyugi, nem vagy terhes! Maximum azt érzed, hogy meg fog jönni! Én nem mellőzöm az alkoholt a bogyó mellett, de nem lettem terhes!

2009. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tartom valószínűnek,hogy egy kis bor megártott volna!Én is ittam alkoholt míg szedtem,meg sztem más is!Mikor kellene megjönnie?
2009. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


1 pohár alkohol nemigazán befolyásolja a fogitabi hasznosságát.( a kihagyások, hasmenés, hányás annál inkább) Volt olyan ismerősöm, aki szinte minden 7végén becsicsentett, fogamzásgátlót szedett és nem esett teherbe. Tulajdonképpen a mensid egy "elbaltázott" teherbeesés. Ugyanazok a tünetek vannak, csak a beágyazódás során (amikor a petesejt nincs megtermékenyülve) megtapadás helyett, leválás következik be. Ha 1 hét múlva a várható időpontja után se jönne meg (bár nem nagyon hiszem hogy ez bekövetkezik) akkor érdemes majd stleg tesztelni.

2009. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) egy kicsit most megnyugodtam..... hát vasárnap kell megjönnie. 100% ig csak akkor fogok megnyugodni...
2009. okt. 10. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! Én rúgtam már be, úgy, hogy tabit szedek, és em lett semmi bajom....szerintem minden gyógyszer papírjában benne van ez.
2009. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom te kitől hallottad de ez nem igaz,az alkohol egyáltalán nem befolyásolja a tabletta hatását.Ami befolyásolja ahogy említették már a hasmenés,a hányás, ha kihagyod és az antibiotikum.Én 12 évet szedtem és soha nem befolyásolta pedig ha elmentünk valahová én is ittam alkoholt.
2009. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok büszke rá, de nekem volt olyan fiatalabb koromban, hogy antibiotikumot szedtem és lementünk bulizni megittam egy vagy két pohár tequilát és e mellett fogamzásgátlót szedtem. De szerencsére nem lett gond. Mondjuk én nem is tudtam, hogy baj lehet tőle. Úgy hogy nem valószínű, hogy az vagy. Szerintem minden második nő iszik alkoholt fogamzásgátló mellett. Én is ittam hétvégente és soha semmi problémám nem volt. Nyugodtan ihatsz mellette!
2009. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D. a neten olvastam pár helyen, hogy befolyásolja az alkohol.... csodálkoztam is mert a gyógyszer papírjára meg nincs rá írva....
2009. okt. 15. 08:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm direkt megkérdezte nőgyógyásztól. Nincs rá hatással az alkohol.
2009. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!