Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk miért nem jön össze a...

Nekünk miért nem jön össze a baba? (Olyanokra is gondolok akiknek eddig nem sikerült)

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk pl. szerintem azért nem jön össze, mert sokat idegeskedünk (de nem a teherbeesés miatt, hanem más dolgokon vitázunk).
2010. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
már én sem tudom mit gondoljak pedig mindegyikünk egészséges,nem görcsölünk rá és már 8 hónapja semmi.
2010. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekünk sem jött még össze a baba, pedig már több 1 éve probálkozunk, mi is mindketten egészségesek vagyunk..

Sohasem szabad feladni!

2010. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi lassan 2 éve próbálkozunk...És semmi... Lelkileg hogy bírjátok, mert én már sehogyse...
2010. okt. 7. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi picivel több, mint 1 éve próbálkozunk, de semmi. Nagyon nehéz, sajna egyáltalán nem tudok elvonatkoztatni, folyton ezen jár az eszem. Tudom, hogy ez nem jó, de ne nem tudok tenni ellene. Most lesz az első inszemink, akkor hátha sikerül
2010. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

És akinek nem jön össze közületek, mit tesz érte, hogy összejöjjön?

Vezettek pl. hőgörbét?

Tudjátok mikor vagytok termékenyek, mikor kell együtt lenni a párotokkal?

2010. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14.08 as vagyok én nagyon rosszul viselem minden rokonom,vagy terhes vagy most szült,és akárhova megyünk akárkhihez mindenhol pici gyerek,és sokszor gunyosan kérdezik na és nektek mikor lessz?na onnantol kezdve az egész napom el van szurva.pedig tudják hogy próbálkozunk
2010. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

14.15-ös vagyok, vezetek hőgörbét, általában sikerül úgy időziteni a dolgokat, hogy akkor együtt is tudjunk lenni..

Bár már annyira nem vagyok lelkes mint az elején,kezdek kicsit belefáradni abba hogy megint nem sikerült!

Pedig már a párom is tömi magába a vitaminokat hátha...

2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra

A hőgörbe vezetésével még az elején tartok, most készül még csak a 3. görbém. Mi is jókor vagyunk együtt mindig.

Hát ennek ellenére fel vagyok készülve rá most már én is, hogy biztos évek fognak eltelni mire összejön a baba annak ellenére, hogy akkor vagyunk együtt amikor kell!! Ez eléggé bosszantó.

Amúgy most elkezdtem szedni az Elevitet 1 hónapig és a ciklusom 2. felétől inni fogom a palástfű teát, hátha így sikerül...

2010. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már nem szedek csodabogyókat, nem vezetek hőgörbét, nem csinálok ovu tesztet, akkor szexelek amikor kedvem van. És valahogy tényleg jobb lett az egész közérzetem. Egyszerűen belefáradtam ciklusról- ciklusra élni. Én már csak abban bízom, hogy az orvos csinál nekem gyereket.
2010. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!