Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés ha mocorog a...

Milyen érzés ha mocorog a baba odabent? Nem olyanokra gondolok, mint a buborékolás, meg ilyenek. Én 20+3 hetes terhes vagyok, és nem tudom igazándiból őt érzem e, olyan érzés mintha lüktetne, hol az eggyik oldalon, hol a másikon. Ez lehet a baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az már tuti a babád. Nekem is ilyesmi volt, bugyborékolást egyszer sem éreztem. Egyből olyat mintha 1-2-t lüktetett volna a hasam, vagy bentről megbökdösné. 20+4 hetes vagyok. Bár pár napja keveset jelentkezik be. Kb 16. héttől érzem.

Egyre erősebbek lesznek ezek az érzések. :)

Sok boldogságot!!!

2009. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 19.hétben kezdödött buborékolással,de ugy határozottan a 23.hét körül éreztem,amikor már biztos voltam benne,hogy ö az.Picit a bélmozgáshoz tudnám hasonlítani,meg olyan kis csiki belülröl.Biztosan tudni fogod,ha már öt érzed! 36hetes kismama
2009. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Igen mar ot erzed!En a 19. heten ereztem ugyan ezt amit te.Mintha izom rangott volna.De semmi buborekolas vagy ilyesmi nem volt.Eloszor csak az egyik oldalon ereztem ezt a rangast vagy mit es kesobb mar a masik oldalon is!:)

Boldog babavarast!

36+5 hetes kismami

2009. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!