Okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Baba projekten vagyunk

1 nap van a nem vártig.

Viszont tegnap a rokonom lagzijan voltunk

És hát ittam 3 felest , (női palinkat)

És egy pici pezsgőt.

Az a kérdésem , hogy ugye ez nem okozhat gondot ha sikerült teherbe esnem?



2023. márc. 26. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem, ha sikerult is, akkor is kb 8. hetig a progeszteron latja el az embriot utana kezd kialakulni a placenta, amivel lesztek “osszekotve:)”
2023. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer elfelejtitek ezt a szájba tekert baromságot hogy a gyerek "nincs összeköttetésben az anyjával"? A gyerek kezdeménye bizony kiválóan és vígan felvesz bármit a beágyazódástól kezdve.


Igaz, kis piától sok bajod tényleg nem lesz.

2023. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nem is terveztem, így nem is gondoltam hogy terhes vagyok kicsit becsiccsentettem pár nap múlva lett + tesztem. 23 éves és jól van
2023. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc az a női pálinka?
2023. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es, koszi, hogy leirtad. 4-es, nekem is ez a kerdesem :D
2023. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom valami likőr
2023. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

2-es arra fel írtam pláne IDÉZŐJELBEN hogyha alkoholt iszik az nem fog megártani így és nem lesz semmi baja az embriónak még az első pár hétben… Nyilván a placentán keresztül ha nagyobb mennyiségben vinne be a kismama alkoholt jobban átmegy mint így.



1-es voltam.

2023. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
A férjem úgy hívja a női pálinkát, hogy lónyàl 🤣🤣 egyebekent szerintem is valami lightos lötty lehet, nem rendes kerítés szaggató házi pálinka
2023. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én keritésszaggatót ittam, nem.csak egyet, pár napjára rá lett pozitív a tesztem. Kisfiam 2,5 éves, tökéletesen egészséges. Természetesen teszt utan egy kortyot sem ittam.
2023. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es: a progeszteron látja el az embriót? 😃bocsi, idézőjelben is baromság, amit írsz.


Kérdező: a beágyazódás kezdetétől összeköttetésben vagy a babával, de biztos lehetsz benne, hogy ennyitől nem lesz semmi baja, még csak néhány sejt, nem kezdődött meg a szervek kifejlődése sem. A pozitív teszt előtt azért sok nő ivott már alkoholt.

2023. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!