Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik az inszemináció?...

Hogyan zajlik az inszemináció? És kinek hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
Sajnos hétfőn megjött,így ha egy hónap múlva megjön kezdjük az inszemet.Nálam és páromnál is minden rendben az eddigi vizsgálatok alapján,de a baba mégsem jön.
2010. okt. 7. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

nalunk is minden a legnagyobb rendben , megsem jon a golya 3 eve , nekunk most volt inszeminacionk ket hete most varjuk az eredmenyt , es remenykedunk

amugy az inszeminacio ugyanolyan mint egy jo alapos nogyogyaszati vizsgalat , otthonrol kell vinni a spermat es ott egy fecskendo segitsegevel fecskendezik be , persze azelott folyamatosan neznek uh-n es kapsz majd tuszorepeszto szurit is . drukkolok nekunk :)

2010. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grófházy ***** válasza:

hello


a mi esetünkben apucinak ott reggel ott kellett leadni az "anyagot",és 3 óra múlva kellett visszamennün.Addig megtisztították.....stb.

A doki kitámaszt a kacsacsűrűvel,lefertőtleníti a méhszájat,hogy nehogy valami fertőzést felvigyen a méhedbe.

Apuci anyagát felszívják egy nagyon vékony csőbe,és befecskendezik.Nem érzel semmit.

Nekünk a 4. sikerült.

Mi tavaszi babát szerettünk volna ,és úgy gondoltam,hogy tök jó lenne ha augusztusban sikerülne.

És teherbe is estem

jupijéééééé

2010. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked!

Milyen gyógyszerekkel stimulálnak,és kb.hányszor kell menni a dokihoz míg beültetik?És otthon maradtál utána,mert én sajnos fizikai munkát végzek.

2010. okt. 7. 17:32
 4/5 A kérdező kommentje:
2. gratulálok a babához!Nálatok mi volt a probléma?
2010. okt. 7. 17:34
 5/5 Grófházy ***** válasza:

2. vagyok


minden rendben volt,csak 2 éve nem sikerült.

A mensi 3.napjától kellett 5 napig 2x1 clostyt szedni,első UH mensi után kb.11 napon 2-3 nap múlva este 17 órakor egy tüszőrepesztő szuri,2 nap múlva reggel inszem.

Utána nekem 2x1 utogestan hüvelykapszulát kellett "nyomkodnom" 2 hét múlva terhességi teszt,amikor negatív volt,akkor is megvizsgált,illetve felírta a következő adag clostyt,és kezdődőt előről minden

a closty a szuri meg az utogestan 1 hónapban kb.5000 Ft volt

2010. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!