Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal február 19-én...

A barátommal február 19-én feküdtunk le utoljára, és rá nyolc napra meg is jött a menstruációm. Azóta nem feküdtünk le egymással, de most a menstruációm 32.napnál van és még a jelét sem érzem annak, hogy megjönne.Van esély arra, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 17:23
 1/6 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. De vegyél egy tesztet.
2023. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Most március 29. van, és február közepén feküdtél le utoljára a barátoddal? Bocsi az off miatt, de nekem ez szúrt szemet...
2023. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, ha volt már menstruációd, de egy teszttel gyorsan ellenőrizni tudod.
2023. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (:
2023. márc. 29. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csomó minden miatt késhet, nekem fiatalabb koromban volt olyan is hogy kimaradt esetleg egy hónap. Ez teljesen normális. Nem vagy terhes, de ha megnyugtat csinálj tesztet.
2023. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mert a gumi az dísznek van mi?


Mi a francnak élnek olyanok nemi életet, akik az alapvető védekezést sem teszik meg egy nemkívánt terhesség ellen?!

2023. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!