Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer használata mellett...

Óvszer használata mellett mekkora az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha kiszakadt, elelvezett a parod es nem veszel be esemeny utanit, akkor sok.


Amugy meg eleg biztonsagos eszkoz szerintem.

2023. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól használjátok minimális. Ha későn rakjátok fel, vagy 1-1 alkalom kimarad, akkor magas.
2023. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
A lényeg, hogy időben vedd be
2023. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
Ross Geller, te vagy az?
2023. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Évek óta azt használunk. Nem volt se szakadás,se egyéb baleset. Semmi!

Csak ésszel kell használni.

2023. márc. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Helyes használat mellett 0-hoz konvergál.

Mivel hormonális módszereket nem használhatok trombózis miatt, ezért mindig ezzel védekeztem, 39 vagyok, szóval több mint 20 éve. Soha nem volt baleset és 2 tervezett gyerekem van, akik nagyon gyorsan összejöttek.

2023. márc. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindig óvszert használunk a férjemmel, csak akkor lettem terhes, amikor terveztük, és nem használtuk.
2023. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Tökéletes használat mellett 98%, tipikus használat mellett 87% az óvszer hatékonysága: [link]


Mi ezzel védekezünk már 11 éve, mióta nem szedhetek fogamzásgátlót. 2 gyerekünk van, mindkettőt terveztük, nálunk eddig bevált. Egyik régi barátnőméknél viszont egyszer elszakadt. Elment esemén utániért (ami ugye akkor hat, ha még ovuláció előtt veszik be), azonban az ovuláció addigra megtörtént, nem jött meg neki. Ők végül megtartották. Azóta már nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, úgyhogy nem tudom, hogy hogyan védekeznek, csak hogy lett még egy gyerekük, ő már tervezetten.

2023. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Elszakadhat, akkor nagy az esély erre, vagy rossz használatnál, de én 10 éven keresztül használtam a barátnőimmel és soha nem volt semmilyen probléma.....vagy nem tudok róla, aztán lehet, hogy egy volt barátnőm becsenget, hogy itt a fiad...
2023. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!