Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehet baja a picinek...

Ugye nem lehet baja a picinek ha fogamzásgátló használata mellett estem teherbe?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlóval védekeztünk, és teherbe estem, de nagyon örülünk neki, viszont félünk baja lehet neki tőle. Tudtok segíteni?

2014. dec. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a világon :) Ezek a mai tabletták már amúgy is nagyon alacsony hormontartalmúak, de amúgy se lenne baja. Az egyik barátnőm legnagyobb fia is tabi mellett fogant, vagy 9 hetes volt, mire kiderült, addig nem értette, mitől hízik, ezért rengeteget futott, és jó sok bort is megivott. Makkegészséges, már iskolás nagyfiú. Gratulálok :)
2014. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már a mai fogamzásgátlóktól semmi baja nem lesz . nyugi :) én is az mellett estem teherbe és teljesen egészséges kislányom van
2014. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9eves,gyönyörű egészséges gyermekem van,aki igy fogant!

Gratulalok!

2014. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én három hónapot rászedtem.

Volt is nagy meglepetés. :)

Négy éves nagylány.

2014. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Jó nagy hülyeséget írsz itt le utolso!

Attól,hogy valaki tudatosan nem tervezi még,de becsúszik a baba tud neki örülni!A legszebb dolog az életben anyànak lenni!

Ahogy azt is megertem,ha nehez körülmények kozott kétségbe esik tole valaki...

Siman megtörténhet ez a gyogyszer szedése mellett,eleg egy enyhe hasmenés és màris kisebb a felszivodasa a tablettanak.Ja,most biztos jossz majd,hogy "miert nem alkalmaztunk kiegészítő védekezést" dumàval.Azért,mert én 4èvig szedtem màr elotte következmény nèlkul és eszembe sem jutott,hogy stresszes időszakban összejöhet a baba mellette! Miert spirál mellett hogyan lehet teherbe esni?Ott is manipulálnak a nők..?!

2014. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki az aki ne örülne egy gyereknek? Párommal összejöttünk és egyből elkezdtem szedni a gyógyszert. Fél év telt el, már gyerek is szóba került, úgy gondoltuk majd jövőre próbálkozunk esküvő után, hát most becsusszant, de még jobb is így, csak féltem a fogamzásgátló árthatott neki.
2014. dec. 11. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Igen eshet valaki védekezés mellett teherbe. Ritkán, de előfordul. De minden 2.-ik nő? Na ne vicceljünk már!!! Nekem is volt hasmenésem, antibiotikumot is szedtem! és igen, abban a hónapban húztunk óvszert! Számomra akkor iis hihetetlen, hogy a mai világban ennyi "becsúszott" terhesség van. Na de lényegtelen.

Kedves kérdező, ha te vagy a kivétel és valóban szeretetben fogjátok nevelni a csöppséget, akkor nagyon sok boldogságot kívánok nektet, nagyon jó egészséget és hosszú életet, hogy ki tudjátok élvezni a szülői, nagyszülői örömöket! A kis bébinek is ezt kívánom!

2014. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!