Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több, mint egy éve próbálk...

Már több, mint egy éve próbálkozunk a párommal, De nem akar össze jönni a baba! Mindketten egészségesek vagyunk! Nem szedtem fogamzásgátlót sosem! 3 hónapja már a méhpempő kapszulát is szedem! Mi baj lehet, hogy nem jön össze?

Figyelt kérdés
A menstruációm rendszeres és van ovulációm is!

2023. márc. 31. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9# Én is...
2023. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

A fiatal se jelent semmit....20 éves voltam mikor terveztük a babát és 27 voltam mikor sikerrel jártunk.


Az, hogy egészséges vagy semmit nem jelent terhesség szempotjából, mivel ami gátolhatja a sikert simán tünetmentes... nekem is napra pontos ciklusaim voltak, akkoriban hőgörbét vezettem, azt hittem van peteérésem....aztán kiderült a pajzsmirigy fond, az IR és pé sem volt hiába volt mintagörbém.


Miután dokihoz fordultunk másfél év kellett, hogy szülők lehessünk...a korunk miatt, meg hogy ej jönni fog amikor szeretne miatt nem mentünk külön vizsgálódni hamarabb...alapvetően bánom, mert az a sok évi sikertelenség megviselt minket .... főleg engem.


Irány egy jó endokrinológus, vérvétel. Sokkal többre mész vele, mint a házi praktikákkal. Én is szedtem mindent, ittam mindent, a varázslaton kívül mindent is próbáltunk. Volt ami bezavart a cillusba is, aztán megint 3 hónap volt mire helyre állt.


Mielőbbi sikert nektek.

2023. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!