Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már aki a menstruáció...

Volt már aki a menstruáció előtt 2 nappal negatívat tesztelt, utána pedig pozitívat? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én hitvány one steppel tesztelgettem, az csak a nemvárt napján lett pozitív. :) Függ a teszttől, hogy mikor fogant a baba, mennyire koncentrált a vizelet. Amíg nem jött meg, addig lehet bármi.
2023. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 3 gyerekem van, de egyszer sem volt még a nem várt napján sem pozitív, az elsőnél 5 nap múlva a, 2.nál 2 hét múlva, a 3.nál 10 nap múlva, pedig teljesen szabalyos,pontos ciklusaim vannak, csak sosem középidőben fogantak
2023. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez érdekes. Közben menstrualtal normálisan?
2023. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig 30-31 napos ciklusaim voltak és 6 napig tartott, amikor nem jött meg rögtön teszteltem negatív lett de nem jött meg továbbra sem, aztán egyszer csak pozitív lett, közben persze mindenki mondta,hogy biztos nem baba, pedig az volt.
2023. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta 3 napja késik, de továbbra is negatív a teszt, bár több helyen olvasom, hogy akár 2 hét is lehet, mire pozitívat jelez.
2023. ápr. 4. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Most miért vagyok lepontozva? Szimpla tényeket közöltem...
2023. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert neki a nemvárt napján negatív lett a teszt és nem is volt terhes, úgyhogy ne merészelj reményt kelteni.
2023. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!