Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek utalhatnak terhességre?...

Ezek utalhatnak terhességre? Többi lent Értelmes válaszokat szeretnék

Figyelt kérdés
27-én voltam együtt barátommal,igaz 7-én kéne megjönnie, de előző hónapban is hamarabb jött meg pár nappal, akkor nem voltam vele úgy együtt, mert nem sikerült. Most pedig 2percig gumi nélkül mert meggyőződése volt hogy úgy sikerül, 2 perc után meg gumival. Még nem jött meg, de egy ideje fáj a hasam és átlátszó/fehéres folyásom van. Tesztelni mikor érdemes?

2016. júl. 5. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tesztelni mindenképp akkor ha már késik .

tehát a te esetedben 8-án.

Csak azt nem értem, hogy most akartok gyereket, vagy szimplán felelőtlenek voltatok azért a két percért.

Idézem :

"""Most pedig 2percig gumi nélkül mert meggyőződése volt hogy úgy sikerül, 2 perc után meg gumival. """"


Meggyőződése hogy úgy sikerül ? de mi ?

ha a baba , akkor utána miért húzott gumit ?

2016. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a baba,hanem maga a közösülés, mert mosg voltunk együtt először, mivel azelőtti próbálkozásoknál gumival nem volt merevedése
2016. júl. 5. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Értem, hát elég felelőtlenek vagytok, már bocsi !

Ha neki nem megy gumival, és nem akartok gyereket, akkor menj és irass fel magadnak fogamzásgátlót !


1. voltam !

2016. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élvezett beléd, akkor nem sok esélye van, hogy teherbe estél. Biztosan meg fog jönni. Nekem is sokszor 1-2 nappal előbb vagy később jön, nem mindig pontosan 28 napra.
2016. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Az átlátszó, tojásfehérje szerű folyás arra utal, hogy egy-két napon belül meg fog jönni. Ha mégsem, akkor érdemes tesztet csinálni.


Ha ez volt az első alkalom, attól is borulhat a hormonháztartásod, és okozhat pár nap késést.


Ilyen esetben az a legegyszerűbb, ha csináltok egy tesztet, és ha negatív, akkor megnyugszol. Ilyenkor meg is jön másnapra. :) Ha stresszelsz, akkor még nagyobb az esély a késésre.

Bármelyik drogériában kaptok terhességi tesztet, 400-2000 között mozog az áruk, típustól és érzékenységtől függően. Ennyit megér, hogy ne idegeskedj.


A tablettát nem javaslom, főleg ha fiatal vagy, mert nem cukorka. Sok mellékhatása van, a hízástól a nemi vágy csökkenéséig, és a visszatérő gombás fertőzésekig. Nem beszélve arról, ha trombózis hajlamot örököltél, normális doki fel se írja. (Ezért kell vérvételt csinálni a felírása előtt!)

A gumi tökéletesen véd, nincs mellékhatása, és majd megtanuljátok használni, és gond nélkül fog menni a szex abban is. Lehet, ha most volt az első szex, lelankadt volna gumi nélkül is. :P


Ha egyszer felmerül, hogy megszakítással közösüljetek, akkor nyugodtan mondj nemet! És arra is, hogy kicsit beteszi előtte... TE leszel terhes, ha mégis, ő meg vagy vállalja, vagy nem. Te mész abortuszra, vagy te fogsz szülni, stb. Jogod van azt mondani, hogy CSAK gumival! Ha ezt nem érti meg, nem érdemel meg téged.


A megszakításnál az is jobb, ha használtok pharmatex kúpot ÉS megszakítást, kisebb az esély a terhességre, mint önmagában a megszakítással vagy a kúppal, és mégis csak ki lehet próbálni gumi nélkül. Ebben az esetben CSAK terméketlen napokon. (Érdemes menstruációs naptárt vezetni, és megtanulni, hogy melyek ezek.)

2016. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most pedig 2percig gumi nélkül mert meggyőződése volt hogy úgy sikerül...ez felreèrtheto.. en pl azthittem nem all fel nekI.

En meg a helyetekben varnek ezzel az egesz sex dologgal.

Nem nem vagy terhes. De eleg idos sem a sexhez.

2016. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nem lesz baj :) Lehet hogy most sokan be fognak nekem szólni, de az ÉN véleményem szerint az első menet előváladékától majdnem lehetetlen a teherbe esés. Hány naposak a ciklusaid?

Ha esetleg nem jönne meg 7-én kb. 9-én csinálj egy tesztet. Ajánlom neked a Rossmannos Facelle tesztet 500 forintért már lehet kapni. Máskor mindenképp védekezzetek az elejétől fogva!4

2016. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!