Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj, ha úgy estem...

Lehet baj, ha úgy estem teherbe, hogy nagyon beteg voltam?

Figyelt kérdés
Nem is hiszem el, 2 napja késik, a teszt meg egyértelműen pozitív. Terveztük férjemmel a második babát, de ebben a hónapban lázas beteg voltam, hetekig folyt az orrom, köhögtem, és összesen csak egyszer voltunk együtt, semmi esélyt nem láttam rá. Szedtem gyógyszert is, lidokainos mebucaint is, amit elvileg nem is szabadna. Ez nem jelent problémát a babának? Nagyon örülök neki, de megijedtem, hogy baja lett így. A nagyobbik gyerekem sokkal nehezebben fogant, tényleg csak pislogok, hogy ez hogy? Valaki járt már így? Egészséges lett a baba?
2023. ápr. 1. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Nem kell túl parázni!
2023. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az a kis sejtcsomó nagyon messze van még babától, nem lett semmi baja, nyugi. Most meg már tudod, hogy ott van, így tudod mit vehetsz be és mit nem.
2023. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. 4-5 hetes lehetsz, abból az első 2 hétben egyáltalán nem voltál terhes, a 3 héten ágyazódhatott be, de ilyenkor még nincs semmi összeköttetésben veled. Az első 5-6 hétre amúgy is azt mondják az orvosok "mindent vagy semmit", ha károsodik nem marad meg, ha megmaradt akkor nem károsodott.
2023. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, semmi baj nem lesz ennyitől.


Anno nagymamámat a '60-as években többször röntgenezték meg terhesen (az anyukámmal), hogy akkor semmilyen szabályok nem vonatkoztak még és erős gyógyszereket kapott, mert komoly tüdőgyulladással és szövődményekkel küzdött terhesen, tüdőszanatóriumban is volt a terhessége alatt.

Anyukám makk egészséges lett és az is a mai napig.



Pár likokainos mebucaintól semmi bajod nem lesz.


Boldog babavárást!

2023. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam. Úgy tűnik csak túlparáztam, bocsi, de nagyon meglepett.

Örülök, hogy édesanyád is jól van.

2023. ápr. 1. 08:51
 6/6 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!