Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyógyszer mellett esek...

Ha gyógyszer mellett esek teherbe, fennáll a veszélye, hogy beteg legyen a baba?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes hónapom volt, rengeteget dolgoztam, és figyelnetlenségből egy tablettát elfelejtettem bevenni. De ezt csak a levél végén vettem észre, mikor nem péntekem fogyott el a tabi - ahogy szokott - hanem szombaton. Így kiegészítő védekezés nem volt. 7 éve szedem, de sosem fordult még ilyen elő.


Ha esetleg teherbe estem, megtarthatom a babát? Vagy lehet, hogy baja lesz? Járt már valaki így?


2017. dec. 18. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz baja. Nyugodtan megtarthatod, a teherbe estél.
2017. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Dehogyis lesz baja.

Rengetegen esnek igy teherbe, koztuk en is. 16 eve szedtem a gyogyszert, sosem hagytam ki egy szemet sem, viszont antibiotikumot szedtem, es valoszinu az kozombositette. Egeszseges, mar 2,5 evesem van.

A baratnom is gyogyszer mellett lett terhes, megjott a megvonasos, es most, 16 hetesen vette eszre , mikor megmozdult a baba ! (3. baba, van rajta felesleg is, igy nem is latszodott semmi ) .

2017. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%

Szerintem megtarthatod, a szakirodalom is azt mondja, viszont két hét múlva vagy akár most tesztelj. Holnap azzal kezdj, hogy tesztet veszel. Ha pozitív, hagyd abba a gyógyszert és orvos. De így is elmehetsz egy rutinvozsgálatra, hogy megnyugodj.

Mindazonáltál, egy gyógyszer kimaradt, nem hiszem, hogy ennyitől teherbeesnél, de TESZT.

2017. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne baja, ne aggódj
2017. dec. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!